UO-Dev Arama


Irk Sistemli, Classic Tek Stabil RP Shard

Yazar: Nos
Tarih: 11-01-2018 22:02

AzraeeL Barış içinde yaşarken krallığı düşman büyücüler tarafından kuşatma altına alındı. Krallığımız güçlü olsa da sayılarımız az ve düşmana karşı kafa kafaya hiçbir şanssımız yok, bu sebeple AzraeeL son çareyi kutsal kanda aradı.

"Büyük bir büyücüydüm Halkımı irademle yöneten adaletin önünde asla duramayan biriydim.. Gençliğimde bana Judge (yargıç) diyorlardı bunu asaletle idame ettirdim ve AzraeeL oldum.. Düşmanlarımın benim en küçük bir zaafımı kullanacağını biliyorum..Bir zamanlar efsane olan ama şimdi yaşlı ve yorgun bir büyücüyüm yaptığım savaşlardaki akıl oyunlarını yapamıyor ellerim titriyor büyülerime konsantre olamıyor ve asama tutunarak ayakta duruyordum. Evet Fatalwar yoldaşlarım artık bilgeliğimin üst sınırlarında olmak beni yoruyor. Şimdi geri çekilip bu bilgeliğin sırlarını yine halkımın içinde büyüyüp yetişen en güvendiğim savaşçıya öğretmek istiyorum bu düşünce beni heyecanlandırıyor ve yüzümdeki tebessümü arttırarak beni diri tutuyor. Fatalwar Krallığı kalbimdeki en güvendiğim savaşçıya teslim edilmeliydi." (AzraeeL)

Sadece en iyi savaşçısı Nos’a güvenebildiği için AzraeeL kutsal kanı bulma görevini ona verdi. İstemeden krallığını yakın arkadaşıyla terk eden Nos yola koyuldu. Bu görevi gizli bir şekilde almış olsa da Nos’un eksikliğini fark eden düşman Fatalwar krallığının son çareyi aramaya başvurduğunu fark etmişti ve Nos bu gizemli dünyada karşısına çıkacak zorlukları Fatalwar sevgisi ile alt edecekti ve Savaşçı Nos düzinelerce düşmanı yenerek Fatalwar Kralı AzraeeL'in verdiği bu önemli görevini tamamlamaya çalışacaktır..


http://www.fatalwar.net/resimler/nost.png


2004 yılında Ultima Online camiasına damgasını vuran Fatal War adıyla tanınan efsane RP sunucumuz Türkiye' de tek stabil ırk sistemli sunucu ünvanı kaznmıştı, 2009 yılı itibariyle Ultima Online oyuncu sayısı kaybetmesi ve zamanı durdurmak adına sunucu kapanmıştır.

2017 Ocak ayında yetkisiz kişiler share edilmeyen bu sunucuyu açma girişiminde bulunup insanları üzmüş ve hayal kırıklığı yaşatmıştır, bunun üzerine sunucu sahibi AzraeeL ile anlaşarak kendiside kadroda arka plan desteği ile 16 Haziran 2017 tarihinde Fatalwar Online adı altında hizmet vermeye başlayacaktır.

Sunucumuz yeni nesil sunuculara nispeten daha klasik pozisyondadır örnek vermek gerekirse vendor ile alışverişlerinizi '' Buy'' - '' Sell'' - '' Bye'' gibi diyaloglarla sağlıyorsunuz, Beş adet ırk' a ev sahipliği eden sunucumuz yakında siz Fatalwar sevenlerle buluşacaktır.


Lütfen bizi takip ediniz.
Sunucu Hakkında Bilgiler:

Emulator : Sphere

Version : 0.56b

Tür : Role Play

Stat Cap : 225

Skill Cap : 7x

UO Sürümü : ML

Facebook

Web

Forum


Sunucu Aktif..Irklar

Sistemler

Binekler

EşyalarMacera Kaldığı Yerden Devam Edecek...Yorumlar

Henüz yorum yapılmamıştır.

Oylamalar

Oylama :
Üyelerin oylama ortalaması (10 dışında) : Henüz Oylanmamış   
Oylar: 0

Benzer Sayfalar

SayfalarYorumlarGönderenTarih
Bozkurt Pvp 07.11.2019 Tarihinde Aktif Edilmişt...0BozkurtPvp21-12-2018
Ultima Online Enchanced Client0Jada26-05-2017
SouL Pvp Ultima Online0WhoFedMe03-03-2017
Ultima Online - Age of Shadows0Freemium10-04-2015
Ultima Online - Mondain's Legacy0Freemium10-04-2015


Keywords:

ultima online, RunUO, ultima online download, sphere scripting, role play, uo grafik, second age ultima, uo loop, macroman, pvp server, server kurulumu, sphere, multool, ml mulls, 56b 55r 55i, htmlgumps, client 4x, client edit, sphere release, osi, rp server, sunucular, ghost mouse, inside uo, kingdom reborn, stygian abyss, uo nasıl oynanır, mondain's legacy, age of shadows, world build, grandmaster, ultima online pvp, player dosyaları, ultima online indir, frp game, RunUO 1.0.0, razor, uo rice, hue editör, skill tools, ultima online patch, axis, world build, verdata, verdata patcher, map editör, gump editör, mul patcher, aos mulls, scriptler, anim edit, anim publish, hues mul, hosting vps, event dialog, account sistemi, skill gain, static yapımı,