UO LEGEND

UO-Dev Arama

 

İçerde : 2 misafir, 0 üye : --- Sayfalar: « İlk<123
Yazar
Skill Title: Novice
Toplam Mesaj: 11
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Diğer
Yaş: 28
Beğeni: 1
Mesaj #102098   17-06-2021 17:45 GMT    
     
Ben hiç bir oyuncuma küfür etmedim, zira insanlar bana ana avrat söverken yine de efediliğimi koruduğum ve yinede küfür etmediğimin fotoğraflı kanıtları var. Bunlar bilgisayarımda duruyor ilk günden beri. (Burda kimseyi YALAN YERE ifşa etmeyeceğim gibi bana ağza alınmayacak şekilde ana avrat soy sop küfürler edenleride ifşa etmiyorum. Blöf yaptığımı düşünenlerer içinde özel olarak bana ulaşmaları durumunda, fotoğraflı kanıtları paylaşabilirim.)

Ama canınız sağolsun. Tüm UO sunucularına yaptığınız gibi Callisto'ya da şeytan gibi davranıp taş atmaya devam edin.

Callisto çok güzel ama sırf beni sevmiyor diye sunucuya girmediğini söylemek ne demek bunun amacını çok iyi anlıyorum ama yine de birşey demiyorum.

O çok beğendiğiniz sistemlerin hepsi benden çıktı benim fikrim ama belli ki scriptin ve sunucunun sağlamlığına değil, yalan yere suçladığınız gmlere bakarak sunucu seçiyorsunuz. Peki.

Biz de yine bize taş atana ekmek atarak sunucuda değişikliğe gidiyoruz, hiç bir sistemde artık benim fikrim ya da lakabım geçmeyecektir.
Callisto sunucusu RP modelinden PP modeline döndürülecektir
.
Sunucu kolay kasılan, kolay geliştirilen, hızlı kazan ve harca yani kısaca, klasik Türkiye UO sunucu modeline geçecektir.
Binekler, değerli silah, değerli giysi ve değerli tüm eşyalar rahatlıkla bulunabilecek, günümüz şartlarına uygun hızlı üretim sistemi uygulanacaktır.

Emek içeren öğeler tabii ki olacak ancak bunlar makul olacaktır.

Gelişmeleri forumlarımızdaki duyurular kısmından takip edebilirsiniz.

Herkese iyi oyunlar dilerim


Sayfalar: « İlk<123


Benzer Konular :

KonularMesajlarSon gönderenTarih
Ultima Online Türkiye Devir Hk.1UltimaOnlineList25-05-2021
Ultima Online List (Sunucu reklam ve listeleme ...15arivaa19-05-2021
Ultima dosyaları hakkında5Freeman02-03-2021
Ultima Online Mobile - BETA6cu1627-02-2021
Setup_CreateDialog - Already Online15Serkan_Acar08-02-2021


Kullanıcı Adı:Parola: Beni Hatırla?


Mythic broadsword sphereserver modernuo runuo ServUO JustUO

Keywords:

ultima online, RunUO, ultima online download, sphere scripting, role play, uo grafik, second age ultima, uo loop, macroman, pvp server, server kurulumu, sphere, multool, ml mulls, 56b 55r 55i, htmlgumps, client 4x, client edit, sphere release, osi, rp server, sunucular, ghost mouse, inside uo, kingdom reborn, stygian abyss, uo nasıl oynanır, mondain's legacy, age of shadows, world build, grandmaster, ultima online pvp, player dosyaları, ultima online indir, frp game, RunUO 1.0.0, razor, uo rice, hue editör, skill tools, ultima online patch, axis, world build, verdata, verdata patcher, map editör, gump editör, mul patcher, aos mulls, scriptler, anim edit, anim publish, hues mul, hosting vps, event dialog, account sistemi, skill gain, static yapımı,

UO-Dev Footer UO-Dev Footer