UO-Dev Arama

 İçerde : 1 misafir, 0 üye : --- Sayfalar: 12>Son »
Yazar

Türk UO


Yasaklı
Skill Title: Novice
Online durumu
Toplam Mesaj: 22
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Diğer
Yaş: 0
Mesaj #95331   08-04-2018 02:27 GMT    
        
http://xn--trkuo-kva.com/forum/logo.png


Saygıdeğer Ultima Online Camiası'na;


TÜRK UO - Player Versus Player dünyasının açılmasındaki amaç sizlere adaletli güvenli ve eşit bir oyun sunucu sağlamaktır. Sizlerden asla hiç bir şekilde kar amacı güdülmeden sade ve sadece eğlence amacıyla kurulmuştur. Değerli vaktinizi bizlerle paylaşmak aynı çatı altında güzel vakit geçirmeyi hedefliyorsanız ve en iyi hizmeti alıcağınıza inanıyorsanız sizleri aramıza bekleriz.

* web *

- Anasayfa
- Connector
- Forum

- Türk UO Hakkında
Türk UO Player Versus Player olarak sizlere en iyi hizmeti verebilmek en baştaki amacımızdır. Sizlere eşit şartlarda ve günümüz sunucularının renkleri class dengesizlikleri v.b sorunlarından muhaf bi oyun sunucusu sunabilmektir. Sizlerden aldığımız güçle günden güne büyüyecek ve bu akıl almaz yolculukta ilerleyeceğiz. Türk UO farkını tercih ettiğiniz için teşekkür eder ve hoşgeldin dileklerimizi bir kez daha sunarız.

- Neden Biz ?
Oyuncu haklarına saygılı, her oyuncunun her talebi/şikayeti ile tek tek ilgilenip çözüm bulan, alanında uzmanlardan oluşan profesyonel yönetici kadrosuna sahibiz.

Daha önce hiçbir yerde görmediğiniz yenilikçi sistemlerimiz var.

Classlar arası mükemmel denge sayesinde, PvP’den maksimum zevk alırsınız.

Bilindik oyun içi hataların hiçbirini bizde yaşamazsınız.

Kendimizi devamlı yenileriz, statik değiliz.

Kuralları kişiye özel değil, herkes için eşit olarak uygularız.

Hakarete tolerans göstermediğimiz için size seviyeli bir ortam sunuyoruz.

Kullanılması yasak olan yazılımlar ile oyuna giriş yapılamaz.

Oyun dosyaları ile alakalı herhangi bir güncelleme yapıldığında, bağlantı programımız sizin yerinize otomatik olarak eksik/değişen dosyaları indirir ve sizi oyuna bağlar.

Oyuncularımıza hızlı, akıcı ve kesintisiz bir hizmet sunmak için; sunucularımızı Türkiye’nin en iyi veri merkezinde ve sadece size ayrılmış (dedicated) sunucuda barındırıyoruz.

* sunucu bilgilendirme *

- Emulator versiyonu: 56b-Nightly
- Sunucu Türü : Player Versus Player
- Sunucu Clienti : Dronnector
- Açılış Tarihi : 11.04.2018
- Statcap : 225.0
- Skillcap : 800.0
Stat Cap: 225 (Maksimum sahip olabileceğiniz stat toplamı)
Skill Cap: 800 (Maksimum sahip olabileceğiniz yetenek toplamı)

Statlarınızı geliştirmek için uğraşmanıza gerek yoktur. Oyun içinde .stat komutu ile karşınıza çıkacak ekranı kullanarak, statlarınızı istediğiniz gibi dağıtabilirsiniz. Ayrıca stat kilitlemeye de gerek yoktur. Statlarınız ayarladığınız gibi kalacaktır.

Yeteneklerinizi de hazırlanma alanındaki “Skill Trainer”dan 100.0 seviyesinde öğrenebilirsiniz.


* hosting *

TÜRK UO’nun host edildiği makine, bir Ultima Online sunucusu için gerekenden çok daha fazlasına sahiptir. Bu sayede oyuncularımıza yıllarca akıcı ve kesintisiz bir hizmet vermeyi planlıyoruz.
İşlemci: Intel C2D E8600
İşlemci Hızı: 3.33 Ghz
Bellek: 4GB DDR2
Disk: 3x300GB 10K (RAID5)
Bağlantı Hızı: 1000mbit/sn
Lokasyon: Türkiye

* sistemler ** binekler ** eşyalar ** etkinlikler ** alanlar *
Son güncelleme: Türk UO tarafından 08-04-2018 14:53 GMT, 352 Gün önce düzenlendi.Yazar

Slothere


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Expert
Online durumu
Toplam Mesaj: 274
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Scripter
Yaş: 27
Mesaj #95334   08-04-2018 09:55 GMT    
        
Açıkçası Türk adı verilen, logoda dahi bunu öne çıkaran bir sunucudaki isimlendirmelerde düzgün bir Türkçe kullanılmasını, Türkçesi olan ifadelerin İngilizce yerine Türkçe ifade edilmesini beklerdim.

// ilave:

Sistemler birebir Avatar ile aynı. Aşağıda da konudan söz edilmiş. En azından birkaç yeriyle oynasaydınız. Başarı dileğimi geri çekiyorum.


Son güncelleme: Slothere tarafından 08-04-2018 10:05 GMT, 352 Gün önce düzenlendi.


 Türk UO
Discord ID: slothere#5079

> Singularity Server Özellikleri

Singularity Server Discord:
https://discord.gg/Y4caeRg

Yazar

xrambo


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Journeyman
Online durumu
Toplam Mesaj: 128
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Scripter
Yaş: 27
Mesaj #95335   08-04-2018 10:02 GMT    
        
Buraya girecek playerin aklından şüphe ederim.

Tam bir emek hırsızlığı öyle değilmi ?

önce Killer Pvp nin sistemleri yani şuanki hali ile Avatar UO nun,
https://www.uo-developer.com.....e-play-tadinda__d-0.html
https://www.uo-developer.com/q-9685-avatar-pvp-shard.html

Yapım çalışmalarını bizzat takip ettiğim ve Çağatay denilen şahısın sunucunun tabanını çalması sonucu bu sunucu bir anda ortaya çıkıyor ve sistemlere göz atmak gerekirse olayı gerçek paraya döken emek hırsızlığından başka bişey değil.

Ha madem izinsiz alıyorsun bari sistemleri aynı bırakma. Bu kadar mı Ultima bilginiz yok. Zaten siz ve sizin gibiler yüzünden ultima şuan bu halde

Umarım en kısa zamanda kapanır.


 Türk UO

Yazar

Türk UO


Yasaklı
Skill Title: Novice
Online durumu
Toplam Mesaj: 22
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Diğer
Yaş: 0
Mesaj #95336   08-04-2018 10:21 GMT    
        
Slothere elimizden geldiği kadar türkçeyi düzgün kullanmaya çalıştık. Tabikide bazı yerlerde hatalar yapılmış olabilir. Bu yeni bi sunucu her geçen gün dahada iyi olacağına inanıyoruz. Şuan hali hazırdaki diğer sunucularla kıyaslanamaz bile kalitesi Türk UO'nun . Bu pack içerisinde yer alan scriptler genel olarak zaten kullanılan scriptler. Ayrıca iyice incelerseniz 25'e yakın sistem bulunmakta. Siz istediğiniz şekilde gormeye çalışıyosunuz o nedenle bu kadar gaddar Karalama kampanyalarınız, Başka zamana saklarsanız seviniriz. Biz yolumuza dimdik bir şekilde devam edicez. Bence aslında xrambo senin gibiler yüzünden ultima bu halde. Ben yinede bu şekilde sinirlenmeni anlıyorum. Olacakların farkındasın çünkü. Kaliteli ve Editsiz bir sunucu arıyorsanız sizide beklerim.
Yada bilmediğiniz konular hakkında atıp tutmaya devam edin. Umarım en kısa zamanda kapanır. Slotherı etkiledin halbuki ne güzel yazmıştı. İstediğine ulaştın serverı kapattın resmen. Bu tarz yorumlarınız bize güç vericek lütfen devam edin. xrambo bu ultima online server kurma işlerinin bir pack çalarak olamıycağını bilmeyece kadar geçmişin yokmu yoksa? Bizi takip etmeye devam ediniz..Yazar

Any.


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Novice
Online durumu
Toplam Mesaj: 43
Oyun Tarzı:
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Diğer
Yaş: 27
Mesaj #95338   08-04-2018 12:53 GMT    
        
Tek diyeceğim emek olmadan yemek olmaz.
Kendi oyun dengemiz için piyango ücret ve ödülünü azami yaptık , sizde de aynı en azından onu değiştirseydiniz be 😂


 Türk UO
Avatar PvP

Yazar

Aftrosh*


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Expert
Online durumu
Toplam Mesaj: 330
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Scripter
Yaş: 23
Mesaj #95340   08-04-2018 13:42 GMT    
        
@Türk UO ; huzurumu aldın , keyfimi kaçırdın ve en önemlisi psikolojimi yedin.Sana ziyadesiyle fazla gelen 2 haneli IQ bu tür hareketler sergilemene sebep oluyor.Etme , eyleme.Kimse seni o bok çukurunda karalamaya ve gaddar bir tavır ile lekelemeye çalışmıyor.İsteseler bile bunu gerçekleştiremezler.Çünkü karalanacak veyahut lekelenecek boş bir karakter yok.Ortada var olan bir proje bile yok.Sahipleri belli , emek vereni belli.Sunucuda hatır için oynayacak 3 tane arkadaşın var ise bile , oyundan zevk aldıkları için sana değil ! elinde olan ve düzenlediğin scriptleri yazan insanlara minnet edecekler.

* Anadiline olan hakimiyetin beni deli etti.Öyle bir post atmak için lise öğrencisi olmak ile beraber telefon üzerinden bu postu atıyor olmakta gerekli.İkisinden biri bile tek başına kurtarmaz.Durum bu kadar vahim TÜRK UO sahibi veyahut sahibesi.

* Ayrıca sistem olarak , o kudretli , o muhteşem , o küçümsenmesi ne mümkün 25'e yakın sistem arasından ; berber sistemi , saç&sakal boyama , etkinlik saat , binek satış menü , tek kişilik arena I ve bunun II olanı - beni bayıltacak kadar özel , beni orgazm noktasına çıkarabilecek kadar şehvetli.


@TürkUO ; gaddar ve karalama kampanyasına bir örnek göstermek için bırakıyorum bu postu buraya.Eğer bile bile copy paste bir sunucu ile hodri meydan diyorsan tabii birde kısa bir süre içinde açılacak olan bir sunucunun sanki ibneliğe zaman açısından çakışmasına olanak sağlıyorsan ! kusura bakma ama eleştiriyi de kaldırman gerekli.Boşu boşuna regl dönemindeki bir çıtır gibi nazlanmaya gerek yok.Kendine gel TÜRK UO !

Hep diyorum , deliyim ben.Daha uyumadım kanka.O yüzden biraz , hafif , minnacık ağır olmuş olabilir.Kusura bakma tekrar , eleştiri ile eleştiri olmayanı ayırt et.İleride teşekkür edersin bana.Farkındalık hep bu.Özellike regl dönemindeki bir çıtır gibi etkilere tepki verme.Hayır profilde yaş 0 yazıyor.Yaşının adamı ol TÜRK UO !.Pardon zaten öyleymişsin.

Başarılar Avatar Pvp


 Türk UO
bir yazar , bir düşünür sonrasında üzülür.

Yazar

Türk UO


Yasaklı
Skill Title: Novice
Online durumu
Toplam Mesaj: 22
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Diğer
Yaş: 0
Mesaj #95341   08-04-2018 14:01 GMT    
        
en çokta bizleri güldüren bu renk seçimlerin oldu. Arkadaşlar istediğiniz gibi düşünebilirsiniz. Burası özgür bir platform herkes dilediği gibi yorum yapabilir. Ha ama şey Aftrosh Türk UO Sahibi veya sahibesi demişsiniz ya.. Ailende varsa güzel eli yüzü düzgün bi hatun istersen test edebiliriz. Anlamış olursun. Daha fazlada forumu kirletmeyin başka kapıda ağlarsanız çok iyi olur. Başarılar dileklerin için teşekkürler. Hayatında başarılar.
*not*: havlarsanız yazdım değiştirdim hakaret olmasın yazık hayvanlara{ağlarsanız}Yazar

Daedhelon


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Novice
Online durumu
Toplam Mesaj: 46
Oyun Tarzı:
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Scripter
Yaş: 30
Mesaj #95343   08-04-2018 14:11 GMT    
        
Ben konuyla hem alakalı hem de alakasız tek bir kelam edeceğim. Hepiniz sunucunun scriptlerinin xxx sunucusuna ait olduğunu yazmışsınız, bu sunucularında reklamlarında Mirror'u görüyorum. Hatırlatmama gerek var mı, Mirror piyasaya ücretle script yazan bir arkadaşımız. Yani bu şahıslara da script pack satılmış olabilir. Böylelikle kullanım hakkını da elde etmiş olurlar. O değilde cidden çok fazla kolpa dolmuş piyasa, birbirine yağ çekmek için milleti itin g...ne sokar olmuşsunuz. Piyasada ki kalitesizliğin sebebi de buna dayanıyor sanırım. Her neyse ne...


 Türk UO
The Cave You Fear to Enter Holds the Treasure You Seek...

Yazar

Aftrosh*


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Expert
Online durumu
Toplam Mesaj: 330
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Scripter
Yaş: 23
Mesaj #95345   08-04-2018 14:29 GMT    
        
Bak şimdi ; kurduğun '' Ailende varsa güzel eli yüzü düzgün bi hatun istersen test edebiliriz. '' bu basit ve iki haneli IQ sahibi olduğunu belli eden cümleye karşılık verebilirim ama gerek yok.Vazgeçtim , bi' değineyim.Çünkü buradaki asıl noktayı kavrayamıyorsun.Üzerinde durduğun konu bu ise ; '' senin gibi bir lezbiyen ile tanışmak güzeldi ama ne yazık ki ailem ve yakın akrabalarımın hepsi homofobik.Tinder kullanmanı tavsiye ederim. '' der geçerim.Ama bilmiyorsun sanırım üyelik oluştururken cinsiyetin ile ilgili bir gösterim olmuyor profilinde.Cinsiyetini herhangi birinin biliyor olma gibi bir şansı yok.Bu bir hakaret değildi.Olasıklar üzerinden yorum yapmıştım.Bu oyunu oynayan herkes erkek mi ? %100 değil bu oran.20 yılda 1 kadın bile bu oyunu oynadıysa bu oran %99,virgül olarak karşımıza gelir canım kardeşim.Erkekliğini bu şekilde ispatlama gayesi güttüğün için şimdi önündeki ufaklık ile el çekebilirsin.

Ben o postu atarken senin o posta bir karşılık vereceğini akıl etmedim mi , sanıyorsun ? Mevzu laf kalabalığı yapmak değil.Senin bu triplerin ve taş çatlasa 700 kelimeden oluşan kelime haznen ile uğraşamayacak olmam.Ayrıca bu forumda bi' deliliğim var benim.Burada kayda değer birisi olmadan post kalabağı yapamam.O zaman çok boş yapıyormuşum gibi olur.Şuan boş yapıyorum ama az yapıyorum.Ne güzel.

Bir post ile kendi konunu kirletme , cevap vermeyeceğim.Bu son mesajım olsun , yazacaklarımı yazdım zaten.Diğer arkadaşlardan özür dilerim , biraz kirlilik oldu.Dediğim gibi 7 ceddime küfretsen , yazmayacağım.Parmaklarım ağrıdı zaten.Baş parağım kırık bir de.Ayıp.

Gidiyorum ben , küstüm.


*warning*MirroR veya Any ( Avatar Pvp ) veyahut Türk UO ile herhangi bir tanışıklığımız , konuşukluğumuz yok.2,5 yıldan daha fazla oldu , oyuna girmiyorum.Niyetleniyorum , vazgeçiyorum.2,5 yıl arkadaşlar.Ne oyuncu , ne yetkili olarak.Beni tanıyan birkaç arkadaş anlıyordur zaten eski postlarımdan , yağ mağ çekmiyorum.Deliyim ben.


Son güncelleme: Aftrosh* tarafından 08-04-2018 14:43 GMT, 352 Gün önce düzenlendi.


bir yazar , bir düşünür sonrasında üzülür.

Yazar

Dyna


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Novice
Online durumu
Toplam Mesaj: 37
Oyun Tarzı: Pp
Emulatör:
Tecrübe: World Builder
Yaş: 26
Mesaj #95349   08-04-2018 14:58 GMT    
        
Başarılar.


 Türk UO
Facebook:Ultima Online Reklam Platformu.


https://www.facebook.com/groups/ultimaonlinereklam/

Yazar

Türk UO


Yasaklı
Skill Title: Novice
Online durumu
Toplam Mesaj: 22
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Diğer
Yaş: 0
Mesaj #95350   08-04-2018 15:01 GMT    
        
@aftroş
anlatmaya gerek yok görüyorsunuz..

Daedhelon - Dyna Teşekkürler. İyi dilekleriniz için.Yazar

MirroR


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Adept
Online durumu
Toplam Mesaj: 598
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Scripter
Yaş: 27
Mesaj #95353   08-04-2018 15:11 GMT    
        
Türk UO sunucusu / Çağatay Coşkun
Açıklama yapmayacaktım ama konu zamanla amacından çıkacak bunun için yapmak gerekiyor sanırım diyerek yapıyorum.
Avatar sunucusu kopyalandı. Oyuna girmediniz ilk gördüğünüz görüntüler oldu. Bir kaç sistem benzerliği ile karşılaşmış olabilirsiniz. 2 sunucu arasındaki tek benzerlik o gün ne kopyalandıysa o.

Türk UO yorumu;
*Bu pack içerisinde yer alan scriptler genel olarak zaten kullanılan scriptler.
Sunucu tamamen kendi parmaklarımdan çıktı. Ben her seferinde sunucu hazırlarken deafault pack üzerinden çalışmalarımı gerçekleştirdim. Bu yüzden bu bilgi birikimine ulaştm.

O yüzden Bu pack içerisinde yer alan scriptler genel olarak zaten kullanılan scriptler diyemezsin scriptsler bir birlerine benzeye bilirler ama her biri tarafımdan yazıldı. Kopyalama gibi bir girişimde bulunmadım.

Sonuç olarak olan oldu. Bu mesajımı gören herkes'den ricamdır bu konun üzerinde daha fazla kimse durmasın. 2 sunucuya da yorumlarınız kopyalama hakkında olmazsa sevinirim.

2 sunucu arasındaki farkıda zaten zamanla göreceksinizdir.


Hayat dediğin bir çift bacak gidebildiğin yol kadardır.

Yazar

Türk UO


Yasaklı
Skill Title: Novice
Online durumu
Toplam Mesaj: 22
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Diğer
Yaş: 0
Mesaj #95354   08-04-2018 15:37 GMT    
        
Gerçekten sizlere teşekkür ederiz. Bu yogun ilginiz bizleri nekadar doğru bi yolda olduğumuzu bir kez daha kanıtlıyor. Varsa 1 2 kişi daha toplayın isterseniz buraları kirletsin. Yapılan karalama kampanyaları devam etmektedir. Yani bukadar zorunuza gidiceğini hiç düşünmemiştik. Bence biraz daha kendi konunda zaman geçir Mirror biraz eksik sanırım. Hemde adept olduğun değer verdiğin platformda. Bizim isteğimiz bu UO camiasında sizin gibilerin eline düşen oyuncuları bi şekilde koruyabilmek. Artık bırakın şu UO'nun yakasınıda bizler size en iyi hizmeti verelim. Sizde görün ve örnek alın.Yazar

Sorter


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Adept
Online durumu
Toplam Mesaj: 551
Oyun Tarzı: Pp
Emulatör:
Tecrübe: Player
Yaş: 27
Mesaj #95356   08-04-2018 16:25 GMT    
        
Ortaköydeki kumpircilere benzettim olayi Turk uo gamsızligina hayran kaldım dostum tebrik ederim. Çalabiliyorsan gel bizim packide cal ortaya yesillik olur . Sunucunun adini bence sonradan turk uo falan yapin cunku anlatim bozukluklariyla dolu kurdugun dusuk cumleler gozlerimi acitti


Yazar

Türk UO


Yasaklı
Skill Title: Novice
Online durumu
Toplam Mesaj: 22
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Diğer
Yaş: 0
Mesaj #95358   08-04-2018 16:49 GMT    
        
Öncelikle sana tavsiyem insanları hor görmemen. Ortaköydeki kumpirciler senin yaptığını yapmaz. Keşke onlar gibi olabilsen. İnsanları bu şekilde ne olup bildiğini bilmeden bişeye vakıf olmadan çalma çırpma işlerine sürüklemen yanlış. Yada senin akıl hocaların anlatan yorumlarda dile getirmenizi isteyen her kimse. Yıldıramıycaksınız bizi. Çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Elimizden geldiği kadar doğru bir şekilde yazmaya gayret ediyoruz. Websitemizi ziyaret eden herkes zaten farkı görecektir. Bol keseden atıp tutmanız bişeyi değiştirmiyecektir.Yazar

Scribex


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Neophyte
Online durumu
Toplam Mesaj: 1
Oyun Tarzı: Pp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Diğer
Yaş: 49
Mesaj #95362   08-04-2018 19:51 GMT    
        
pp serverı bırakıp gelcez. Güzel sunucu bozmayın daha fazlada bişey eklemeyin.. başarılar


 Türk UO

Yazar

Zippo


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Journeyman
Online durumu
Toplam Mesaj: 240
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Hosting
Yaş: 29
Mesaj #95367   09-04-2018 11:54 GMT    
        
Taklitleri asıllarını yüceltir. Takılmayın boşuna en fazla 2 ay.


Makdos Bilişim Teknolojileri

http://www.makdos.com

Yazar

Türk UO


Yasaklı
Skill Title: Novice
Online durumu
Toplam Mesaj: 22
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Diğer
Yaş: 0
Mesaj #95368   09-04-2018 12:06 GMT    
        
Nedense hep Mirror konuyu inceledikten sonra bu mesajlar geliyor. Sizlerden iyi yorum yapmanız için rica edilse bukadar yapmazsınız. Nedense hep aynı tayfa. Merak etmeyin aldık UO'yu elinizden artık hiç bi çareniz kalmadı. Siz bunları yazdıkça aslında sunucuyu yüceltiyosunuz farkında değilsiniz. Çünkü sizde çok iyi biliyosunuz ki Ultima Online camiasını bu noktaya getiren sizlersiniz. Türk UO en azından Türk adı geçtiği için bile bu yorumlar yapılmaz. Gören açık bi şekilde görüyo merak etmeyin. Siz pisliğinizde boğulacaksınız. Şurada kötü yorum yapanların hangisi bi oyuncu tarafından seviliyo çok merak ediyorum. Bence hiçbiri. Ego tatmini yaptığınız sunucularınız yüzünden UO bu halde. Şimdi izleyin.. Nasıl iyi hizmet verilir, nasıl güzel zaman geçirilir öğrenin. 2 ay sonra görüşmek dileğiyle. Bu yorumlar tek elden çıkıyor arkadaşlar bilginiz olsun. Mirror isimli şahıs tarafından yaptırılıyor. Ego düşkünü rahatsız bi karakter insanlara yukardan bakmayı sever oluk olmadık yerde küfürler eder. Bu tarz insanlara güvenmeyiniz. Bizler sizleri bunlardan kurtarmaya geldik.Yazar

Any.


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Novice
Online durumu
Toplam Mesaj: 43
Oyun Tarzı:
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Diğer
Yaş: 27
Mesaj #95369   09-04-2018 12:20 GMT    
        
Gerçekten kendi başlığına milleti yazdırmak için teşvik ediyorsun. Kimse kimseye bu sunucuyu kötüle diye yazı yazdıracak hali yok. Zeytinyağı gibi üste çıknayı da nasıl beceriyorsun anlamış değilim.Tüm gerçekler ortada gören emeğe saygı duyan insanlar sana kötü eleştiri yapıyor ve sen de tarafına kötü eleştiri yapan arkadaşları sevilmeyen ilan da ediyorsun.
Size söylenecek fazla söz yok hoş söylense de anlamı yok.


Avatar PvP

Yazar

Türk UO


Yasaklı
Skill Title: Novice
Online durumu
Toplam Mesaj: 22
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Diğer
Yaş: 0
Mesaj #95370   09-04-2018 12:32 GMT    
        
Bu bi mmorpg oyunu burasıda hayali karakterlerin oluşturduğu bi platform. Yorumları dışarıdan gören herkes zaten durumun farkında. Siz böyle yaptıkça konu güncel kalıyo. Bence yapmayın daha çok yararına oluyo. Biz kimseyi sevilmeyen ilan etmeyiz herkese kapımız açık. Sadece durumu anlatıyorum. Size söylenecek hiç mi hiç bir söz yok. Sunucunuz için eğer bir yardım gerekirse çekinmeyin söyleyin bize biz size her konuda yardım ederiz. Emeğe saygı duyan insanlar..? Bunlar mı emeğe saygı duyan insanlar.. hmm.. Ben burda emeğe saygı gören pek birini göremedim. Daha çok şakşakçı ekibi gibi duruyor. Arkadaşlar konularımız ve sitemiz güncelleniyor sürekli. Lütfen takip ediniz. Bu emek düşmanı karalama kampanyacılarına kulak asmayınız. Konudan uzak durmayın. Bu şekilde yorumlar atmaya devam edin. Çünkü sizi sevmeyen okadar fazla insan var ki bizlere en büyük iyiliği yapmış oluyorsunuz. Yani şu yorum yapan kullancıların giriş iplerine bi bakılsa belkide hepsi aynı bile çıkabilir. ÇÜNKÜ NEDENSE VERİLEN CEVAPLARIN HİÇ BİRİNE GERİ DÖNÜŞ YAPILAMIYOR. Yada o ufacık minicik çalışmayı unutmuş beyniniz yazılanlara cevap veremiyor. Şu yapılanın nekadar büyük bi haksızlık olduğunu gören vicdanı olan herkes farkeder. İki sunucu arasında gerçekten dünya fark var. O muhteşem site ve tanıtımınızdan belli değilmi zaten.Sayfalar: 12>Son »

Bu konu kilitlidir. Mesaj yazamazsınız.


Benzer Konular

KonularMesajlarSon gönderenTarih
Player TR Bahis Platformu8Nardol UO04-01-2019
En Zengin Player Sorun3Anduo10-02-2018
Player TR Web Hizmetleri3Chaplin23-01-2018
player carla binege binilmiyor34s3d311-07-2017
player vendor sorunu2halisakts16-06-2017


Keywords:

ultima online, RunUO, ultima online download, sphere scripting, role play, uo grafik, second age ultima, uo loop, macroman, pvp server, server kurulumu, sphere, multool, ml mulls, 56b 55r 55i, htmlgumps, client 4x, client edit, sphere release, osi, rp server, sunucular, ghost mouse, inside uo, kingdom reborn, stygian abyss, uo nasıl oynanır, mondain's legacy, age of shadows, world build, grandmaster, ultima online pvp, player dosyaları, ultima online indir, frp game, RunUO 1.0.0, razor, uo rice, hue editör, skill tools, ultima online patch, axis, world build, verdata, verdata patcher, map editör, gump editör, mul patcher, aos mulls, scriptler, anim edit, anim publish, hues mul, hosting vps, event dialog, account sistemi, skill gain, static yapımı,