UO-Dev Arama

 İçerde : 1 misafir, 0 üye : --- Sayfalar: « İlk<12
Yazar

4s3d3


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Journeyman
Online durumu
Toplam Mesaj: 207
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Player
Yaş: 30
Mesaj #96873   29-11-2018 16:25 GMT    
        
Aslında söylemiş olduğum zaten birbirimize taş atarak onca zaman geçirdik. Diğerleri ise birşeyler katarak. Yani yaptığı şey tatmin edici gelmeyebilir ama uğraşılıp yapılan birşeyler var ortada demek istediğim o. biz ise renkli at yapmaktan öteye gidemedik.


 Slothere

Yazar

Slothere


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Expert
Online durumu
Toplam Mesaj: 277
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Scripter
Yaş: 27
Mesaj #96881   01-12-2018 10:38 GMT    
        
@4s3d3

Bence hak edene yeterince taş atamadık ondan bu hale gelindi. Klon, hep aynı işi yapan serverlara ve şahıslara prim vere vere bu hale gelmedik mi? Zeytin yağı gibi tepemize bu sebeple çıkılmadı mı? Development anlamında işi bilen çoğu kişi "karakter" dedi başka şey dedi yanlış görse de söylemedi, sustu. Bunları sineye çeke çeke hak etmeyen adamlar hak etmediği şeyler elde etmeye başladı ve bundan cesaret alan başka çakallar da türemeye başladı. Her dili olan, cahil cühela cesareti olan herkes gerçekten iş yapana laf edebilecek cüreti kazandı ve sesi diğerinden daha çok çıkmaya başladı. Sonucu; şimdiki adam karalama devri.


 Paco, Gol.D.Roger, Wasabi-san, 4s3d3

Sayfalar: « İlk<12Benzer Konular

KonularMesajlarSon gönderenTarih
Silah elde başka görünüyor8MirroR14-02-2015
RunUo ve Sphere dan başka emulator varmı ?16Lex13-02-2010


Keywords:

ultima online, RunUO, ultima online download, sphere scripting, role play, uo grafik, second age ultima, uo loop, macroman, pvp server, server kurulumu, sphere, multool, ml mulls, 56b 55r 55i, htmlgumps, client 4x, client edit, sphere release, osi, rp server, sunucular, ghost mouse, inside uo, kingdom reborn, stygian abyss, uo nasıl oynanır, mondain's legacy, age of shadows, world build, grandmaster, ultima online pvp, player dosyaları, ultima online indir, frp game, RunUO 1.0.0, razor, uo rice, hue editör, skill tools, ultima online patch, axis, world build, verdata, verdata patcher, map editör, gump editör, mul patcher, aos mulls, scriptler, anim edit, anim publish, hues mul, hosting vps, event dialog, account sistemi, skill gain, static yapımı,