UO-Developer Source

         Source.UO-Developer.com bir UO-Developer projesidir.logo


     Source, Türkiye ve Dünya  üzerinde en geniş arşive  sahip  olan bir oluşumdur. Source üzerindeki araçlar ve materyaller düzenli kategorilere ayrılmıştır. Ultima Online geliştirme açısından her tür detaya değinilmiş öğretiler hazırlanmıştır ve önümüzdeki süreç içerisinde hazırlanmaya devam edilecektir. 

     Source üzerinde ayrı bir Forum bulunmamaktadır. Sosyal ve fonksiyonel iletişimin tamamı UO-Developer.com üzerinden sağlanacaktır.Source gelişmiş bir Ultima Online arşivi olma yolunda ilerleyecektir.

     Ultima Online geliştirme için sadece tek bir alana yönelerek kısıtlı bir bilgi ile profesyonel bir çalışma yapmaya çalışan kişilere tüm alanlardaki her türlü detayı öğreterek Developer olmalarını sağlamak istiyoruz. Bu bir süreç gerektirecektir ve bu süreç içerisinde UO-Developer üzerinde Source Forumu ile birlikte her daim destek verilecektir. Source üzerindeki eksiklik bulunan her tür bilgi istekler dahilinde Source'a eklenerek sürekli olarak geliştirilecektir.

     Script ve Mul Editleme, Web Site Template ve Kurulumları, Photoshop üzerinde grafik oluşturma gibi konulardaki öğretiler ile düzenli bir bilgi birikimi edinerek yapacağınız çalışmalarda daha geniş çaplı çalışabilecek ve her zorluğu kolaya çevirmek için elinizde bir fırsat olacaktır.

     Belli aralıklarla çıkarmayı planladığımız Online Dergi ve oluşturmayı planladığımız Animasyon ve Fotoroman  sayfaları ile vakit geçirebileceksiniz

     Role Play için Ultima Online oyununda bir standart oluşturarak belli bir düzenin hakim olduğu bir oyun anlayışının oluşmasında çalışmalar yapacağız.

     Developer Sayfaları adı altında oluşacak olan arşiv ise Developer arkadaşlarımızın kendi yaptıkları her çalışmayı kendi sayfalarında yayınlayabilecekleri bölümdür.Harita, Template, Item, Gump gibi her türlü çalışmalarınızı belli standardın üstüne çıktıktan sonra Source üzerine koyabilmeniz için başvuru yapmanız ve kabul edilmeniz yeterli olacaktır.

     Tüm bu çalışmalar da sizlerden istediğimiz tek şey UO-Developer Forumu üzerinde profesyonel bir iş bilinci ile iş odaklı olarak iletişim kurmanız ve Forumu Forum Kültürü olgusuna uygun olarak kullanmanızdır.

 
Şu an Bulunduğun Yer:   Anasayfa