UO-Dev Arama

 İçerde : 1 misafir, 0 üye : --- Sayfalar: 1
Yazar

hukumdar


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Novice
Online durumu
Toplam Mesaj: 12
Oyun Tarzı:
Emulatör: Sphere
Tecrübe: World Builder
Yaş: 28
Mesaj #95658   17-05-2018 18:08 GMT    
        
Merhaba arkdaşlar. Konuya başlamadan önce bir ekip kurmayı düşünüyoruz. Ultima Online tecrübesini fazlasıyla edinmiş player olarak sona gelmiş artık sorumluluk almak isteyen ben de yaratıcı şeyler yapmak istiyorum diyecek hobi ve zevk için uğraşacak arkadaşlar arıyoruz.
Şuan World Builder ve Scripter olarak iki kişiyiz ekibimize yeni arkadaşlar katmak istiyoruz. Daha önce başarılı sunucular açmış ve görev almış ilklerin başlangıcını yapan kişileriz bunu belirtmek isterim.

Evet uzun zaman sonra tekrar bir projeyle ilgilenme kararı aldık. Görüyoruz ki Ultima Online kitlesi epey düşmüş ve biz bu kitleyi korumak ve mümkünse arttırmak istiyoruz. Şunu da söylemek istiyoruz ki bizim yapacağımız proje gördüğünüz diğer projelerle kıyaslanacak kadar basit bir proje değil. Ultima Online renk verecek yeni sistemler, etkinlikler ve karakterler barındıracak bir proje olacağına eminiz yakın zamanda umuyoruz ki sizlerle de paylaşıp fikirlerinizden faydalanıp bizleri aydınlatacaktır. Eski tadı hiç bir sunucuda alamıyorsunuz yani alamıyoruz bunun da bilinci içinde olduğumuzu bilin isterim ve bu sebeple şimdiye kadar kurulmuş, bizde aynı şekilde oyun içi gelişmekle aynı etkinlikler ve sistemlerle stabil kılınmış sunucularda oynamaya alışmış olduk ve bu da bizi oyundan soğutmasına sebep olan etkenlerin en başta geleni olmuştur. Hep aynı sunucular isim farklılığı ufak tefek değişiklikler ile tekrar tekrar açılmış kapanmıştır. Kimisi ortamı için sevmiş kimisi sistemlerini özlemiştir. Fakat enderdir böyle sunucular akılda kalan güzel hatıralar. Örneğin şu topic çok önemli bir konu bizler için;

https://www.uo-developer.com/q-9294-imaginary-uo-.html

"Monalisa" denen arkadaş bir topic de bunu belirtmiş ve bizler de bir şeyler eklemişiz bu şekilde iz bırakmış sunuculardır bizleri oyuna bağlayan.
Hele birde durmadan açılıp kapanan sunucular yok mu bizi soğutan en büyük etkenlerden biri budur. Bizler sunucuların kapanmasına sevinecek kadar aciz değiliz. Sunucular arasında ne kadar rekabet olursa olsun hiç bir sunucunun kapanmasını istemeyiz. Hatta rekabet olacak ki daha iyisini yapmaya çalışacağız.

Öncelik yardımcı bir World Builder arıyoruz. Yaratıcı sistemlere ve etkinliklere birlikte yapacağımız alanları entegre etmek için göz dolduracak alanlar yapmak istiyoruz. Hayal gücü geniş ve fikirleri dolu insanlar buna daha yatkın olacağını söyleyebilirim tek başıma alanların üstesinden gelebilecek kapasitedeyim lakin vakit kaybı yaşıyoruz. Bu işten sıkılmak gibi bir şey söz konusu değil aksine dediğim gibi zevk alacak arkadaşları aramızda görmek istiyoruz.
Bizim ekibimiz en önemli etkeni İSTANBUL da ikamet etmesi gerekiyor. Neden İstanbul'da olması gerekçesi de hep birlikte bir araya gelip proje hakkında derleme ve istişare etmemiz gerekiyor ki bu da bu projeyi daha iyi bir seviyeye çıkartmamıza sebep olacaktır. Güven problemi olmayacak ve arkadaşlığımız daha da bir kenetlenecektir. Şunu da belirtmek isteriz ki bizler oyunu oyun gibi, arkadaşlığımızı da kardeşten öte yaşarız. Eğer bu kriterlere uygun arkadaşlarımız varsa bu platformda görüşmek isteriz. Proje hakkında bilgi almak isteyen olursa seve seve anlatacağımızdan şüphesi olmasın ne kadar iddialı olduğumuzu anlayabilirsiniz. Bizlere vaktinizi ayırdığınız için teşekkür eder iyi forumlar dilerim.


Son güncelleme: TheRaskol tarafından 18-05-2018 16:51 GMT, 490 Gün önce düzenlendi.


World Builder

HükümdaR

Yazar

Slothere


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Expert
Online durumu
Toplam Mesaj: 274
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Scripter
Yaş: 27
Mesaj #95659   17-05-2018 20:09 GMT    
        
Başarılar.

Dostça bir tavsiye; işleri basit tutun. O hesap kitabı çok iyi tanıyorum. O yolun ucu iyi yere çıkmıyor.


Discord ID: slothere#5079

> Singularity Server Özellikleri

Singularity Server Discord:
https://discord.gg/Y4caeRg

Yazar

kilopi


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Journeyman
Online durumu
Toplam Mesaj: 104
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Scripter
Yaş: 35
Mesaj #95662   18-05-2018 10:51 GMT    
        
Slothere'ın deneyimlerinin çok önemli olduğunu düşünüyorum. Mutlaka göz önünde bulundurun.


Kilopi UO

Yazar

Franky


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Neophyte
Online durumu
Toplam Mesaj: 2
Oyun Tarzı: Pp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: World Builder
Yaş: 29
Mesaj #95700   28-05-2018 20:31 GMT    
        
Özelden Skype yada tel no yazarsan yardımcı olurum ikamet GopdayımSayfalar: 1Benzer Konular

KonularMesajlarSon gönderenTarih
World Builder Arıyorum1tarantula15-09-2019
World of UO: Efsaneler1Venus26-01-2019
Scripter ve World Builer Aranıyor - Sunucu Test...1Alp18-11-2018
World Builder Çalışma Arkadaşı Aranıyor7Gokku07-04-2018
Ekip arkadaşı arıyorum.10ReXx17-02-2018


Keywords:

ultima online, RunUO, ultima online download, sphere scripting, role play, uo grafik, second age ultima, uo loop, macroman, pvp server, server kurulumu, sphere, multool, ml mulls, 56b 55r 55i, htmlgumps, client 4x, client edit, sphere release, osi, rp server, sunucular, ghost mouse, inside uo, kingdom reborn, stygian abyss, uo nasıl oynanır, mondain's legacy, age of shadows, world build, grandmaster, ultima online pvp, player dosyaları, ultima online indir, frp game, RunUO 1.0.0, razor, uo rice, hue editör, skill tools, ultima online patch, axis, world build, verdata, verdata patcher, map editör, gump editör, mul patcher, aos mulls, scriptler, anim edit, anim publish, hues mul, hosting vps, event dialog, account sistemi, skill gain, static yapımı,