UO LEGEND

UO-Dev Arama

 

İçerde : 1 misafir, 0 üye : --- Sayfalar: 1
Yazar
Skill Title: Novice
Toplam Mesaj: 14
Oyun Tarzı:
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Diğer
Yaş: 39
Beğeni: 2
Mesaj #101942   04-05-2021 20:13 GMT    
     
Merhaba arkadaşlar,

Merakımız şu an Ultima Online sunucularına kaymış durumda. Konu şu ki bir çok yerli ve yabancı Ultima Online sunucusu var fakat oyuncular/geliştiriciler objektif olarak baktığında beğendiği, başarılı bulduğu kaç tane sunucu var? Bu sunucuları merak ediyorum.

Şahsen ben emülatör tarafında; harita tasarımı, otomasyon, özgünlük, esneklik, güvenlik, stabilite, performans, hız, sistem, yeni teknolojileri takip eden, güncellik. İnternet sitesi tarafında; özgünlük, son kullanıcı odaklı, gelişmiş dökümantasyonu/rehber imkanı sunan. Proje tarafında; reklam, sosyal medya aktivitesi vb konuları ele alarak gözlemlediğimde Türkiye'de önceden Arcadia vardı Amerika'da ise UO Outlands sunucuları var.

UO Forever gibi sunucuları açıkcası başarılı bulmuyorum, sebebi ise sürekli kendilerini tekrar etmeleri. Yıllardır aynı internet sitesi olması bile benim için o projeye eksi puan verir. Bence uzun soluklu projelerde oyun için değişiklikler ne kadar yapılsa da internet sitesi tasarımı da değilmelidir. Bir kere yaptık oldu bitti ölene kadar bunu kullanırız olmamalıdır.

Son zamanlarda sadece bu iki sunucuya denk geldim ve başarılı buldum. Bunun dışında bilmediğimiz sunucu var mıdır? Kimler hangi sunuculara denk geldi ve hangi konularda başarılı buldu bunu merak ediyorum. Konu altında görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim.


Son güncelleme: TheRaskol tarafından 04-05-2021 20:50 GMT, 43 Gün önce düzenlendi.


Türkiye' nin en iyi Ultima Online sunucu listeleme flatformu.. https://ultimaonlinelist.com


Yazar
Skill Title: Novice
Toplam Mesaj: 23
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Diğer
Yaş: 36
Beğeni: 3
Mesaj #101943   04-05-2021 20:31 GMT    
     
Atlantic :P

şahsen sadece uo outlandsı başarılı buluyorum.


 UltimaOnlineList

Yazar
Skill Title: Apprentice
Toplam Mesaj: 58
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Scripter
Yaş: 29
Beğeni: 6
Mesaj #101944   04-05-2021 20:46 GMT    
     
Şu sıralar Ankh UO sunucusunu merakla takip ediyorum.Sistemlerinin ayrıntılarında kayboldum. Esinlenme var mı bilmiyorum ama Türkiye'de böyle bir olay görmedim.


Geçmiştede keyif alarak oynadığım sunuculara Extreme UO, Amentes ve UO Kings derim yerleri hiç bir zaman dolmayacak sunucular


 UltimaOnlineList, hkncvdr

Yazar
Skill Title: Neophyte
Toplam Mesaj: 8
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Player
Yaş: 28
Beğeni: 1
Mesaj #101955   05-05-2021 21:45 GMT    
     
Pagan Uo net.Yazar
Skill Title: Neophyte
Toplam Mesaj: 2
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Player
Yaş: 28
Beğeni: 2
Mesaj #101956   06-05-2021 00:19 GMT    
     
Öncelikle herkese iyi oyunlar arkadaşlar..

Benim ve arkadaşlarım oynadığı ve keyif de aldığı bir sunucu mevcut.Ve adı da "Callisto uo".Ama "Uo" camiasında her zaman her şeyden sıkılan kötülemek isteyen oyuncular elbette ki olacak.Bunun dışında sistemleri alışalı gelmişin dışında farklı sistemleri mevcut bizim bile alışmaya zaman harcadığımız ama alıştıktan sonra keyif aldığımız sistemler.Her zaman "skill" olsun "İtem" konusu olsun dert yanan arkadaşlar vardır veya "Herkesin çok item'i var bankalarında tutuyorlar misalı" ama burada öyle birşey yok.Ph sistemi mevcut belirli kriterleri var.Skill gene kolay fakat item kasması o kadar değil.Para da öyle tabiki de tam bir emek sunucusu.Emeğinin karşılığını da alıyorsun. Editleme yok,adam kayırma yok.İnsan gibi oynayıp emeğinin karşılığını alanlar zevkli bir şekilde oyununu oynayıp yeri geldiğinde "Rp" 'sini yapıp köşesine çekiliyor.Hak ettiği yere ulaşacağından şüphem yok.Ama belki zaman alacak ama değeceği için benim için bir problemde yok.Herkesi sunucaya davet ediyorum.Başlamazsanız bile sistemlerini veya forum'una bir bakmanızı tavsiye ederim.Oynamak size kalmış..


 hkncvdr

Yazar
Skill Title: Novice
Toplam Mesaj: 29
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Player
Yaş: 25
Beğeni: 8
Mesaj #101959   06-05-2021 02:44 GMT    
     
Acikcasi Turkiyede Bekledigim ANKH UO Var Sistemleriyle Turkiyede 1 ilk olacak gibi geliyor hani yilarimi outlandsda gecirdigim icin cogu sistemlerini az cok kestirebiliyorm ama Turklere o sunucuyu tanitmak biraz zor olabilir hani yenilik iyidir herzaman ama bunu guzelce anlatabilmeleride lazim olucak.Ek olarak pyramide oynuyorm ve gayet hos tatli bir server asiri bir action zevki olan bir server.Map vs gibi dusunursek sanirsam oynamasamda turkiyede Arcadia bu isi guzel becermisti maplarina hayran kalmistim 1 arkadsimdan izledigimde.

Yabanci olarakda Suphesiz UO OUTLANDS ve UO Hybrid 1 numaradir hani daha iyisini yapabileni daha gormedim yabanci serverlerde bu 2 server yilardir nerdeyse ultimayi bambaska bir yerlere tasidilar.


Son güncelleme: arivaa tarafından 08-05-2021 18:23 GMT, 40 Gün önce düzenlendi.


 Ege ERKEK, hkncvdr

Yazar
Skill Title: Novice
Toplam Mesaj: 41
Oyun Tarzı: Pp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Scripter
Yaş: 29
Beğeni: 6
Mesaj #101983   11-05-2021 02:04 GMT    
     
Nebula.Sayfalar: 1


Benzer Konular :

KonularMesajlarSon gönderenTarih
Ultima online Sunucular3Nescafee29-06-2020
Satılık Sunucular13nervous10-08-2018
Aylık 55 TL'den başlayan FRANSA OVH Lokasyon Su...5TheRaskol17-08-2014
Türkiye Lokasyonlu ddos korumalı sunucular stok...18SunucuHizmetleri16-11-2013
Hosting - Vps - Vds - Dedicated Sunucular Süper...7yazoo25-03-2012


Kullanıcı Adı:Parola: Beni Hatırla?


Mythic broadsword sphereserver modernuo runuo ServUO JustUO

Keywords:

ultima online, RunUO, ultima online download, sphere scripting, role play, uo grafik, second age ultima, uo loop, macroman, pvp server, server kurulumu, sphere, multool, ml mulls, 56b 55r 55i, htmlgumps, client 4x, client edit, sphere release, osi, rp server, sunucular, ghost mouse, inside uo, kingdom reborn, stygian abyss, uo nasıl oynanır, mondain's legacy, age of shadows, world build, grandmaster, ultima online pvp, player dosyaları, ultima online indir, frp game, RunUO 1.0.0, razor, uo rice, hue editör, skill tools, ultima online patch, axis, world build, verdata, verdata patcher, map editör, gump editör, mul patcher, aos mulls, scriptler, anim edit, anim publish, hues mul, hosting vps, event dialog, account sistemi, skill gain, static yapımı,

UO-Dev Footer UO-Dev Footer