UO-Dev Arama

 

İçerde : 2 misafir, 0 üye : --- Sayfalar: 1
Yazar
Skill Title: Neophyte
Toplam Mesaj: 5
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: RunUO
Tecrübe: Hosting
Yaş: 39
Beğeni: 1
Mesaj #103567   07-06-2022 16:36 GMT    
     
Ring Of Life sunucusu yıllarca Djerv tarafından geliştirilen Ultima Odyssey sisteminin geliştirilerek kurulmuş halidir. Oyun tek kişilik oyun tarzına yöneliktir. Farklı bir harita üzerinde kendine ait bir tarihi vardır. Açık dünya da bir sınır yoktur. Bir gün büyücü iken diğer bir gün bir savaşçı olabilirsin.
Fakat sınır olmaması zorluk olmayacağı anlamına gelmez. Oyunda ilerlemek için görevleri tamamlaman gereklidir. Görevler hakkında halktan yardım alabilir ve ya taverna da ki sohbetlere kulak kabartabilirsin. Halk ile sohbet etmek kütüphanedeki kitapları okumak bu yüzden önemlidir.

Bir bakışta Ring Of Life
● Bu sunucu PVP sunucu değildir. Dünya yaşayan bir dünya, ormanda gezerken her an bir PK ile karşılaşabilir veya odun toplayan biri ile karşılaşıp elindekini alabilirsin.
● Birden fazla hesap, makro/bot tarzı bizden yana bir dert yok. Ama senin için faydadan çok zarar getirir.
● Sınırsız Skillcap (ancak bir görevi tamamlayana kadar 2,4 bin ile sınırlı)
● StatCap 225
● Ultima Online'dan tamamen farklı bir harita ve dünya
● Ekstra büyü sistemleri, beceriler için yeni kullanımlar, yeni zanaatlar ve canavarlar
● Sırlarını keşfetmek, kitap okumak, npc'lerle konuşmak vb.
● Ölüm anında çok şey kaybedilir. Bu yüzden ölmemek için iyi bir maceracı olmak gerekir. (bir oyuncu/alt hesap tarafından Denge Puanı karşılığında diriltilmediği sürece) veya geri çağırma/gate(sınırsız karakterler için beceri puanları ve kısıtlı karakterler için ün/karma kaybı)
● Rastgele zamanlarda şehir istilaları, lanetler ve bulaşıcı hastalıklar.
● Evcil hayvan seviyeleri 5'ten çok daha yükseğe çıkabilir. Evcil hayvanınızda level atladığında sizde skill kazanırsınız.
● Kamp yapmak çok önemlidir. Kamp yaptığınızda, yiyip içtiğinizde yetenekleriniz daha fazla artacaktır. Ayrıca diğer maceracılar ile kamp yapmak çok eğlencelidir.


Son olarak oyun başladığında size seçenekler sunulacaktır. Bu seçim çok önemlidir. Tüm oyun kariyeriniz bu seçeneklere göre belirlenmektedir.

* SUNUCU Hakkında*

Emulator: Run UO
Ultima Online Sürümü : Age Of Shadow
Sunucu Türü : Solo Play Rp/PVE
Sunucu Alfa versiyonu Açılış Tarihi : 01.06.2022
Üyelik : Auto
Websitesi : https://uoworlds.com/
Discord : Davet Linki
Mobil Client


Son güncelleme: drachai tarafından 24-06-2022 11:51 GMT, 8 Gün önce düzenlendi.Yazar
Skill Title: Journeyman
Toplam Mesaj: 208
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Scripter
Yaş: 35
Beğeni: 31
Mesaj #103568   07-06-2022 18:42 GMT    
     
Sitenize kısa bir süre bakıp ilgi çekici olmadığı gerekçesiyle kapattım. Ancak konunuzda daha çok detay olduğunu görüyorum, sitenizde daha detaylı anlatmanız gerekiyor, klasik bir RunUO sunucusu değil çünkü... Aklımdaki sunucuya benzer bir sunucu açmışsınız. İlk fırsatta girip bakacağım.

Başarılar dilerim.


 drachai

Yazar
Skill Title: Neophyte
Toplam Mesaj: 5
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: RunUO
Tecrübe: Hosting
Yaş: 39
Beğeni: 1
Mesaj #103572   09-06-2022 15:41 GMT    
     
Alıntı
Athynas :
Sitenize kısa bir süre bakıp ilgi çekici olmadığı gerekçesiyle kapattım. Ancak konunuzda daha çok detay olduğunu görüyorum, sitenizde daha detaylı anlatmanız gerekiyor, klasik bir RunUO sunucusu değil çünkü... Aklımdaki sunucuya benzer bir sunucu açmışsınız. İlk fırsatta girip bakacağım.

Başarılar dilerim.Yorumlarınızdan dolayı teşekkür ederim. Sitenin arayüzünü yeniledim ve fırsat buldukça daha fazla bilgi ekleyeceğim.


 Athynas

Sayfalar: 1


Benzer Konular :

KonularMesajlarSon gönderenTarih
Half-Life yarışması sistemi5BlackAngelL04-06-2011
Ring Uo (Pvp) Aktif22Cyrus03-08-2010
Cs 1.5 Half-Life Full yardm4chocolove07-11-2009


Kullanıcı Adı:Parola: Beni Hatırla?


Mythic broadsword sphereserver modernuo runuo ServUO JustUO

Keywords:

ultima online, RunUO, ultima online download, sphere scripting, role play, uo grafik, second age ultima, uo loop, macroman, pvp server, server kurulumu, sphere, multool, ml mulls, 56b 55r 55i, htmlgumps, client 4x, client edit, sphere release, osi, rp server, sunucular, ghost mouse, inside uo, kingdom reborn, stygian abyss, uo nasıl oynanır, mondain's legacy, age of shadows, world build, grandmaster, ultima online pvp, player dosyaları, ultima online indir, frp game, RunUO 1.0.0, razor, uo rice, hue editör, skill tools, ultima online patch, axis, world build, verdata, verdata patcher, map editör, gump editör, mul patcher, aos mulls, scriptler, anim edit, anim publish, hues mul, hosting vps, event dialog, account sistemi, skill gain, static yapımı,

UO-Dev Footer UO-Dev Footer