UO-Dev Arama

 İçerde : 1 misafir, 0 üye : --- Sayfalar: 1
Yazar

GloriousUO


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Novice
Online durumu
Toplam Mesaj: 20
Oyun Tarzı: Pp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Scripter
Yaş: 46
Mesaj #86394   18-08-2015 08:52 GMT    
        
Glorious UO PvP Server

Yıllardan beri süre gelen Ultima Online serüvenimizde bir çok sunucuda player olarak oynadık hatta bazılarında staff olarak görev aldık. Bu süre zarfında oyun içinde bir çok ailemiz ve loncamız da oldu fakat dürüstlükten hiç bir zaman ödün vermedik.

Son olarak geldiğimiz bu noktada yıllardan gelen Ultima Online birikimlerimizi bir sunucu açarak taçlandırmak istedik. Bunca zaman oynadığımız diğer sunuculardaki olumsuz ve adaletsiz davranışlardan kendimize ders çıkardık ve bu doğrultuda ADALET ve GÜVEN dairesinde bir sunucu açtık.

Adaletsizliğe, adam kayırmaya asla izin vermeyeceğimiz sunucumuzda mutlu ve eğlenceli vakit geçirmenizi temenni eder hepinize iyi oyunlar dileriz...

Sunucumuzun altın kuralları: On-line Staff Bulundurma, Her Talebe Hızlı Müdahale


Sunucu Açılış Tarihi & Saati: 11 Ağustos 2015
Sunucu Tarzı: PVP
Skillcap: Warlock - Warrior - Pur Mage
Statcap: 300 (100 STR 100 DEX 100 INT)
Kayıt Sistemi: Free


SİTE: TIKLAYIN

FORUMLAR: TIKLAYIN

SİSTEMLER: TIKLAYIN

NPC ve BİNEKLER: TIKLAYIN


Tanıtım Videosu: TIKLAYINSunucuda standartlar dışında 3d özel binekler mevcuttur.
Standart bineklerin STR'si 1400'e Dex'i 800'e kadar, 3d'lerin ise STR'si 2700'e kadar Dex'i 1200'e kadar artırılabilmektedir.
http://gloriousuo.com/images/binekler2.jpg

http://gloriousuo.com/images/binekler1.jpgSistemlerden Bazıları:

Vendor Sistemi
Oyuncuların eşyalarını dilediği fiyattan pazarlayabildiği bir sistemdir.Bu sisteme sahip olabilmek için vendor alanından bir adet vendor taşı kiralamanız gerekmektedir.

Dungeon Sistemi
Hazine ve silver pieces skeletondan çıkmakta olan dungeon giriş itemi ile safe alandan giriş yapılmaktadır.Bu sistem 10 dakika sürmektedir.Bulunduğunuz alanda yaratılan NPC yi kestiğiniz taktirde çantanıza 5 adet binek res iksiri, 1 adet binek yumurtası, 1 adet olgun ostard yumurtası, dragonic set, 1 adet random +15 silah bag, 2 adet çözülmemiş harita, 5m bilet çeki ve blackrock set deed düşmektedir. STR ve DEX eklenmiştir. Sistemi bitirdiğiniz taktirde otomatik olarak safe alanına gönderilirsiniz.

Kredi Sistemi
Oyunda bulunduğunuz her bir dakikada 5 kredi puan kazanırsınız.(VİP oyuncular 1 dakikada 15 kredi puanı kazanır).
Gerekli puana eriştiğiniz takdirde .kredi komutuyla eşya alabilirsiniz.

Ödül Sistemi
Silver Pieces Skeleton, Hazine Sistemi ve diğer yaratıklardan çıkan Viola Deed'i Safe Alan'daki ödülcü adlı vendordan bozdurarak hediyenizi alabilirsiniz.

Glorious Guardian Sistemi
Destard Level 3 de bulunan Glorious Guardian adlı NPC'dir.Bu NPC nin içinde yaklaşık 60 adet birbirinden farklı item bulunmaktadır. Bu NPC üç günde bir aktif olur..spawntakip komutu ile takip edebilirsiniz.

Zombie of Head Sistemi
Safe Alan'da bulunan görev taşından görevi alarak sizler için özel olarak hazırlanmış olan Glorious City'de bulunan NPC leri keserek; içerisinden çıkan Glorious of Head iteminden 50 adet yaptığınız takdirde 30m bilet çeki kazanacaksınız.

Köy Sistemi
Guild Sahipleri Action Alanı'nda bulunan köylerden birini alabilir. Aldığı takdirde bu alana sadece guild üyeleri girebilir. Bu özel alanda Guild Üyeleri action malzemelerini alana konulacak taşlardan alabilecek ve yine alana konulacak Moongate'i kullanabilecekler. Kişiye özel alan dizayn edilebilir.

Kumar Sistemi
Safe Alan'da .kumar komutu ile para kasabilirsiniz.Dilerseniz Moongate'de bulunan Kumar Odası alanına giderek te .kumar komutu ile para kasabilirsiniz. Kumar Odası'na gittiğinizde görünmez olursunuz. Kimse sizi rahatsız edemez.

Duello Top 10 Sistemi
Bu sistemde 10 kişi yer almaktadır.Galibiyet ve mağlubiyet sayılarına göre sıralama yapılmaktadır.Her ay başında 1. ye özel hediyeler verilmektedir.

Guild Top 10 Sistemi
Guildinizde bulunan oyuncuların diğer playerleri katletmesi sonucunda guildinize +1 puan gelmektedir.En çok puanını kazanan guilde ayda bir özel itemler verilmektedir.

Her gün otomatik olarak GM Topuk, Zar, Explosion, Death Match..vb gibi etkinlikler yapılmaktadır. Sistemler otomatiktir. Ödüller arasında her etkinlikte her seferinde 3 STR 3 DEX deed ve 1M Bilet olmaktadır. Aynı zamanda gün içerisinde manuel olarak yarışmalar düzenlenmektedir.

21.08.2015 Büyük Quest olacaktır. Ödüller arasında 3d binek ve market puanı olacaktır.


Son güncelleme: GloriousUO tarafından 18-08-2015 09:12 GMT, önce düzenlendi.


Glorious Ultima Online Server
www.gloriousuo.com
www.ultimaonline.club

Yazar

lewless


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Expert
Online durumu
Toplam Mesaj: 346
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör:
Tecrübe: Scripter
Yaş: 27
Mesaj #86397   18-08-2015 12:34 GMT    
        
Başarılar Güzel sunucu benziyor..Yazar

GloriousUO


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Novice
Online durumu
Toplam Mesaj: 20
Oyun Tarzı: Pp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Scripter
Yaş: 46
Mesaj #86401   18-08-2015 16:16 GMT    
        
Merhaba,

Glorious Uo Server olarak Action'a canlılık katmak için Kredi Sistemi'nde bir yenilik gerçekleştirdik.
Kazancı 10 kat artırdık ve hediyeleri çoğalttık.


http://gloriousuo.com/images/kredisistemix.jpgNormal oyuncularımız 1 saatte 3000 kredi kazanmaktadırlar. 3-5 sat online kalarak rahatlıkla 4-5 adet özelliği olan bineklerden alabilir ve action zevkini yaşayabilir.

Sunucumuza destek olan Vip oyuncularımız ise belirtilen sürenin yarısı kadar bir zamanda aynı hediyeleri alabilir.

Her oyuncunun rahatlıkla 3d (LBR) bineklere binebilmesi için 4 adet spawn çok kolaylaştırıldı. Ayrıca 3,5 gün online kalmak kaydı ile kredi sisteminde rahatlıkla Wolf, Beetle ya da Hiryu alarak action zevkini yaşabilir.


http://gloriousuo.com/images/kalefethiglorious.jpg


http://gloriousuo.com/images/kredigloriousuo.jpg


10 EKİM 2015 CUMARTESİ
http://gloriousuo.com/images/intro4.jpg


Son güncelleme: GloriousUO tarafından 10-10-2015 12:33 GMT, önce düzenlendi.


Glorious Ultima Online Server
www.gloriousuo.com
www.ultimaonline.club

Sayfalar: 1Benzer Konular

KonularMesajlarSon gönderenTarih
Arada Çok Büyük fark var!7darkmoon05-05-2020
Truva Pvp Açıldı !1Truvauo29-07-2019
runuo server kurulumu yardım1tarantula28-04-2019
Titan UO PVP Shard (Büyük Hediyeler!)17Titan UO16-01-2019
Nyks Pvp Açıldı!2Skylord31-08-2018


Keywords:

ultima online, RunUO, ultima online download, sphere scripting, role play, uo grafik, second age ultima, uo loop, macroman, pvp server, server kurulumu, sphere, multool, ml mulls, 56b 55r 55i, htmlgumps, client 4x, client edit, sphere release, osi, rp server, sunucular, ghost mouse, inside uo, kingdom reborn, stygian abyss, uo nasıl oynanır, mondain's legacy, age of shadows, world build, grandmaster, ultima online pvp, player dosyaları, ultima online indir, frp game, RunUO 1.0.0, razor, uo rice, hue editör, skill tools, ultima online patch, axis, world build, verdata, verdata patcher, map editör, gump editör, mul patcher, aos mulls, scriptler, anim edit, anim publish, hues mul, hosting vps, event dialog, account sistemi, skill gain, static yapımı,