UO-Dev Arama

 İçerde : 1 misafir, 0 üye : --- Sayfalar: 1
Yazar

TheRaskol


Root Administrator
Skill Title: Grandmaster
Online durumu
Toplam Mesaj: 2794
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Diğer
Yaş: 31
Mesaj #89016   07-07-2016 20:17 GMT    
        
http://img.tamindir.com/ti_e_ul/erkancalp/h/pokemon-go-cikti-manset_640x360.jpg


Niantic Labs ve Nintendo tarafından geliştirilen artırılmış gerçeklik oyunu Pokemon GO oyunu nihayet yayınlandı. Android ve iOS platformunda ücretsiz indirilmeye açılan oyunda oyuncular şehri saran Pokemon karakterlerini yakalamaya çalışıyor.

Artırılmış gerçeklik oyunlarına geçtiğimiz günlerde bir yenisi daha eklendi. Nintendo ile Niantic’in ortak yapımı Pokemon GO, hem Android hem de iPhone kullanıcılarının beğenisini sunuldu. Ücretsiz olan ve uygulama içi satın alımlar sunan oyunda oyuncular bulundukları şehirde ilgi çekici yerlere saklanan Pokemon’ları bulup top ve diğer yardımcı öğelerle yakalamaya çalışıyorlar. Oyuncular seviye atladıkça karşılarına daha hareketli, güçlü Pokemon’lar çıkıyor. Tüm Pokemon’ları yakalayıp Pokedex’i tamamlayan oyuncu oyuna son noktayı koymuş oluyor.

İlk olarak Japonya’da indirilmeye açılan ve şu anda Amerika ve Avustralya’da da oynanabilir olan Pokemon GO oyunuyla birlikte etraftaki Pokemon’ları bulmayı kolaylaştıran Bluetooth bağlantısıyla uyarı gönderen akıllı bileklik Pokemon Go Plus’ın satışa sunulduğunu, bu aksesuarın oyunu telefonla oynamak istemeyenler için bir alternatif olduğunu belirtelim.

Download
IOS
Android

Ekşi Sözlük

//
Açıkçası ben oyunu çok orjinal buldum. Bugün bir arkadaşımla dolanıyorken birden metrobüs yolun çıktı. Sonra anladım ki pokemon yakalamış. (:


theraskol

Yazar

M.CANILIK


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Expert
Online durumu
Toplam Mesaj: 347
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör:
Tecrübe: Player
Yaş: 30
Mesaj #89019   08-07-2016 00:56 GMT    
        
Bari gülelim eğlenelim...

Camiden poké topu toplarkene...

http://i.hizliresim.com/r9a7m7.jpgO değilde yumurtlayıp yumurtlayıp cami önüne atmışlar yumurtaları

http://i.hizliresim.com/L3XLYj.jpgSayfalar: 1Benzer Konular

KonularMesajlarSon gönderenTarih
Pokemon Ölünce Çantaya Düşmesi3emre1105-08-2017
AoS rp,pvp Tanıtım (Age Of Shadow)1maycell8025-03-2017
Tanıtım yaparken Göster butonu nasıl oluşur3Alienrage01-05-2015
Uo Turk - Tanıtım28Masteron07-01-2015
Asredan UO Tanıtım56tayfun1208-09-2014


Keywords:

ultima online, RunUO, ultima online download, sphere scripting, role play, uo grafik, second age ultima, uo loop, macroman, pvp server, server kurulumu, sphere, multool, ml mulls, 56b 55r 55i, htmlgumps, client 4x, client edit, sphere release, osi, rp server, sunucular, ghost mouse, inside uo, kingdom reborn, stygian abyss, uo nasıl oynanır, mondain's legacy, age of shadows, world build, grandmaster, ultima online pvp, player dosyaları, ultima online indir, frp game, RunUO 1.0.0, razor, uo rice, hue editör, skill tools, ultima online patch, axis, world build, verdata, verdata patcher, map editör, gump editör, mul patcher, aos mulls, scriptler, anim edit, anim publish, hues mul, hosting vps, event dialog, account sistemi, skill gain, static yapımı,