UO-Dev Arama

 İçerde : 1 misafir, 0 üye : --- Sayfalar: 1
Yazar

Freeman


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Apprentice
Online durumu
Toplam Mesaj: 61
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Diğer
Yaş:
Mesaj #97551   06-11-2019 17:51 GMT    
        
Ultima Online Php kulağa hoş geliyor değil mi? Geçenlerde web'te gezinirken github'ta dikkatimi çeken bir açık kaynak denk geldi 4 brezilyalı bir de hollanda vatandaşı olan türk geliştirmiş, adamlar Uo'nun php uzantılı Emulatorünü yapmışlar, ve veritabanı olarak MongoDB kullanıyorlar henüz çok fazla detaylandırmamış olsalar bile geleceği parlak ve Ultima Online dunyasına yeni bir konsept kazandıracağa benziyor biraz kurcaladım birkaç gün üğraştan sonra MongoDB acemiliğime rağmen bağlanabildim, son derece hızlı bir oyun akışı olduğunu farkettim. Ayrıca en son Classic Client sürümüyle çalışıyor ve web üzerinden de oynanabileceğini söylediler. Umarım ilginizi çeker.. UltimaPHPBen bu şekilde bağlanabildim https://i.hizliresim.com/AOV14Q.png Yüklemek isteyen varsa buradan yazsın yardımcı olabilirim.


Geceleri uyuyamayanların, gündüzlere sığamayacak kadar karmaşık hesapları vardır.

Yazar

kilopi


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Journeyman
Online durumu
Toplam Mesaj: 105
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Scripter
Yaş: 35
Mesaj #97552   07-11-2019 14:43 GMT    
        
Yıllar önce takip ediyordum ama devam ettiklerini bilmiyordum. Haberdar ettiğin için teşkür ederiz Özgür adam İnceleyelim.


Kilopi UO

Sayfalar: 1Benzer Konular

KonularMesajlarSon gönderenTarih


Keywords:

ultima online, RunUO, ultima online download, sphere scripting, role play, uo grafik, second age ultima, uo loop, macroman, pvp server, server kurulumu, sphere, multool, ml mulls, 56b 55r 55i, htmlgumps, client 4x, client edit, sphere release, osi, rp server, sunucular, ghost mouse, inside uo, kingdom reborn, stygian abyss, uo nasıl oynanır, mondain's legacy, age of shadows, world build, grandmaster, ultima online pvp, player dosyaları, ultima online indir, frp game, RunUO 1.0.0, razor, uo rice, hue editör, skill tools, ultima online patch, axis, world build, verdata, verdata patcher, map editör, gump editör, mul patcher, aos mulls, scriptler, anim edit, anim publish, hues mul, hosting vps, event dialog, account sistemi, skill gain, static yapımı,