UO-Dev Arama


Açıklama League of Angels: Heavens Fury oyunu hakkında bilgilendirme

Yazar mmogamesturkiye - Tarih 17-01-2021 16:06


https://www.mmogamesturkiye.com/wp-content/uploads/2020/06/loa-1024x483.jpg


Bu oyunların içinden en çok League of Angels: Heavens Fury oynuyoruz. En efsane online oyunlardan biri diyebiliriz. Oyunda 1 ile 181 arasında level var. Birinci levelden itibaren karakterinizi gelişirirken kullandığınız skiller cezbediyor. Sizin de seveceğinizi düşündüğümüz oyun, çıkalı çok olmadı. Bu sebepten grafikleri de son derece tatmin edici durumda. Ayrıca oyunda yaratıkların üzerinde uçabiliyorsunuz.

Bu tür farklı özellikleri de sizi oyunun içine çekecektir diye tahmin ediyoruz. League of Angels 4 oyunun en iyi versiyonu diyebilirim. Online oyunlar listesinde birinci sıraya almamın diğer bir sebebi Pet sistemi. Oyunda farklı yaratıkların üzerinde havada gezdiğiniz gibi karada da gezintiler yapabiliyorsunuz. Farklı farklı petler bulunmakta. Diğer bir güzelliği de upgrade sistemi. Kendinizi oyunda sürekli yükseltebiliyorsunuz. Bu da ister istemez sizi oyuna çeken ve sıkılmamanızı sağlayan extra özelliklerden biri diyebiliriz.Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamıştır.

Oylamalar :

Oylama :
Üyelerin oylama ortalaması (10 dışında) : Henüz Oylanmamış   
Oylar: 0

Benzer Sayfalar :

SayfalarYorumlarGönderenTarih
Divine Fury0The And23-09-2009
Divine Fury0Amesron01-09-2009
Axe of the Heavens0TheRaskol04-08-2009
Divine Fury (Divinum Furis)0Syntax29-07-2009


Kullanıcı Adı:Parola: Beni Hatırla?


Mythic broadsword sphereserver modernuo runuo ServUO JustUO

Keywords:

ultima online, RunUO, ultima online download, sphere scripting, role play, uo grafik, second age ultima, uo loop, macroman, pvp server, server kurulumu, sphere, multool, ml mulls, 56b 55r 55i, htmlgumps, client 4x, client edit, sphere release, osi, rp server, sunucular, ghost mouse, inside uo, kingdom reborn, stygian abyss, uo nasıl oynanır, mondain's legacy, age of shadows, world build, grandmaster, ultima online pvp, player dosyaları, ultima online indir, frp game, RunUO 1.0.0, razor, uo rice, hue editör, skill tools, ultima online patch, axis, world build, verdata, verdata patcher, map editör, gump editör, mul patcher, aos mulls, scriptler, anim edit, anim publish, hues mul, hosting vps, event dialog, account sistemi, skill gain, static yapımı,

UO-Dev Footer UO-Dev Footer