UO-Dev Arama


Açıklama runuo nedir amaçları nedir nasıl oynanır?

Yazar UO-Dev - Tarih 31-01-2021 16:56


https://hownot2code.files.wordpress.com/2020/02/1280px-runuo_logo.svg_.png


RunUO nedir?RunUO, ücretsiz olarak kullanılabilen bir Microsoft .NET tabanlı Ultima Online oyun sunucusu oluşturma ve sürdürme projesidir. RunUO projesinin amacı, Ultima Online sunucu ortamını yeniden oluşturabilen ve ölçeklenebilir bir yazılım sağlamaktır.

RunUO, birçok nedenden ötürü piyasadaki diğer Ultima Online oyun yazılımlarından farklıdır. RunUO'ya alternatiflerin çoğu kendilerine öykünücü olarak atıfta bulunur, ancak RunUO'yu bir sunucu yazılım paketi olarak kabul ederiz. Bize göre hiçbir şeyi taklit etmiyoruz, üzerine Ultima Online oyun katmanının uygulandığı zengin özelliklere sahip bir oyun sunucusu oluşturuyoruz. Özelleştirme özelliklerinden dolayı sunucu paketimiz ile neredeyse istediğiniz her şeyi yapmanız teorik olarak mümkündür. Yazılımımızı tartışırken kullanılan birkaç farklı terim bulacaksınız.

Üyelerimizin çoğu RunUO'dan bir çekirdeğe ve komut dosyalarına sahip olduğunu söylüyor. Çekirdek, kurallar ve oyun oynama gibi oyunun belirli yönlerini nasıl ele alacağımızı bize anlatan komut dosyalarında okuyan açık kaynaklı bir uygulamadır. Oyun talimatlarımız "komut dosyaları" olarak adlandırılırken, bunlar gerçekten komut dosyası değillerdir, C # adı verilen ("keskin görün" olarak telaffuz edilir) gerçek bir programlama dilinden oluşurlar. "Komut dosyalarımız" için tam gelişmiş bir programlama dili kullanmak, RunUO için bize neredeyse sınırsız olanaklar sunar.

Geliştiriciler RunUO'yu oluşturmak için neden Microsoft .NET platformunu kullanmayı seçtiğimizi soruyorlar ve bu sorunun cevabı gerçekten çok basit. .NET platformu, herhangi bir hızdan / güçten ödün vermeden hızlı geliştirme sağlar. Tek dezavantaj, yazılımı diğer işletim sistemlerine taşıyamamaktı. Ancak MONO gibi projeler, alternatif işletim sistemleri için çok yetenekli bir .NET çerçevesi sağlamak için son derece sıkı çalışıyor. RunUO ekibi, kullanıcılarımızın küçük bir azınlığı için bunun önemli olduğunu biliyor ancak yazılımımız için başka bir dilin kullanılmasını garanti ettiğini düşünmedi.

RunUO ile nereye gideceğiniz gerçekten size kalmış, başlamak için ihtiyacınız olan tüm araçları ve hemen hemen her soruyu olabildiğince çabuk yanıtlayabileceğiniz büyük bir topluluk sağlıyoruz. Lütfen RunUO'ya ister sadece arkadaşlarınız veya ailenizle ister bir sonraki sunucuda çevrimiçi 1500 kullanıcıyla ortamınızda bir şans verin, başarınızı ve yazılımımızla yaşadığınız eğlenceyi duymak için sabırsızlanıyoruz.Yorumlar :

Henüz yorum yapılmamıştır.

Oylamalar :

Oylama :
Üyelerin oylama ortalaması (10 dışında) : Henüz Oylanmamış   
Oylar: 0

Benzer Sayfalar :

SayfalarYorumlarGönderenTarih
Pandora's Box 2005 RunUO 20TheRaskol08-02-2021
RunUO 2.5 Source Code0TheRaskol08-02-2021
RunUO 2.50TheRaskol08-02-2021
RunUO 2.4 Source Code0TheRaskol08-02-2021
RunUO 2.40TheRaskol08-02-2021


Kullanıcı Adı:Parola: Beni Hatırla?


Mythic broadsword sphereserver modernuo runuo ServUO JustUO

Keywords:

ultima online, RunUO, ultima online download, sphere scripting, role play, uo grafik, second age ultima, uo loop, macroman, pvp server, server kurulumu, sphere, multool, ml mulls, 56b 55r 55i, htmlgumps, client 4x, client edit, sphere release, osi, rp server, sunucular, ghost mouse, inside uo, kingdom reborn, stygian abyss, uo nasıl oynanır, mondain's legacy, age of shadows, world build, grandmaster, ultima online pvp, player dosyaları, ultima online indir, frp game, RunUO 1.0.0, razor, uo rice, hue editör, skill tools, ultima online patch, axis, world build, verdata, verdata patcher, map editör, gump editör, mul patcher, aos mulls, scriptler, anim edit, anim publish, hues mul, hosting vps, event dialog, account sistemi, skill gain, static yapımı,

UO-Dev Footer UO-Dev Footer