UO-Dev Arama

 İçerde : 1 misafir, 0 üye : --- Sayfalar: 1
Yazar

Glory


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Journeyman
Online durumu
Toplam Mesaj: 238
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Grafiker
Yaş: 32
Mesaj #25914   20-06-2010 21:35 GMT    
        
http://img176.imageshack.us/img176/7701/sevdanesirbende1senidilft7.jpg


Karanlık Hisler Sarmış Dört Bir Yanımı...Karanlık hisler sarmış dört bir yanımı, ilginç sesler duyuyorum, olmadık çığlıklar..Hapsolmuş ruhlar dolaşıyor yazılarımda, ayrılmıyor virgüllerle bitmek-durmak bilmiyor noktalara.

Ne yapsam?....Bilmiyorum, ıslak tenimden süzülen yağmur damlaları haykırıyor hayatın yıkıcı temposuna..Saat geceyi vuruyor beynimi kemiren sesiyle. Yeni bir saate yine hoş geldin diyorum.Hayata, asiliğimle tekrar kafa tutuyorum..Haykırmak, bağırmak...sessiz bir kaç çığlık atmak istiyorum yalnızlığıma, gücümü sınıyorum bitecek mi acaba diye?

Dilimden dökülmeyen, dökülemeyen sözcükleri suskunluk modunda dinledim ve suskunluğumu infaz edip gitmeyi tercih ettim..

Mutluluğu yansıtmak için ayırdığım tuvalime hüzünler sıçrıyor.İstinassız nefesler barındırıyorum yaşam sığınağında.Yaşadıklarım dünya sahnemde sergilediğim Melodram…

Hayali kuralları çiğnedim, elime ölüm fermanım tutuşturuldu, sonuna geldim sanırım cümlelerimin, bitmek bilmeyen noktalarımı durmak bilmeksizin akan sözcüklerimin sonlarına...

Ve işte elveda satırlarım, taktire şayan yaktığım sigaramda tüten son dumanım, gidiyorum, geri geleceğimi bilmeksizin..neden,nasıl ve nereye gittiğim meçhul..


Küçük çekirgenin hikayesini duymuşmuydunuz?Genellikle etrafta kimseciklerin olmadığı zamanlarda, ilkbahar bitiminde başlar küçük şarkılarına..Peki ya Yaz geceleri nasıldır bilir misin?..Gecenin o minik ışıltısında hafif bir ses gelir uzaktan..Duymak zordur biraz, bir o kadar da guzel..

Yaprakların uzerinde kuçuk bir çekirge yatar..Uzunca bir çubuğu vardır, hayalleriyle üfler ona, çıkan ses anlatır aşk'a olan tutkusunu..Kim bilir? belki 2 belki 3 aydir ömrü ama bir ömür sürer anlamak anlattığını.Hepsi bana ait eski bir kaç yazım,
Belki bir şeyler hatırlatır; belki bir kaç dejavu..

Sevgiler.


Norn- UO!
www.norn.gen.tr
Prepare For Glory!

Webmaster & Graphic Designer

Cesaret en güçlü kılıçtan bile keskindir!
What does not kill me, makes me stronger!

Yazar

MaliceDeltoro


Röportaj Ekibi
Skill Title: Journeyman
Online durumu
Toplam Mesaj: 189
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Player
Yaş: 26
Mesaj #25923   21-06-2010 00:29 GMT    
        
Seni alkışlıyorum dostum. Kalemi elinle değil kalbinle tutarak yazmışsın adeta. İlk yazında hatta biraz fazla pesimistlik seziliyor. Hiç sevmediğim bir tarzdır. Yine de bu yazılarını beğendim. Gönülden tebrik ediyor, güzel yazılarının devamını bekliyorum.


Deniz ve Nehirlerin Tanrıçası Nyétandriel tüm güzelliğiyle parladığında bir gece vakti önümde,
Kesinleşmişti rotamız Sosaria'nın bizi kabulleneceği yaşamda ve ölümde.

Yazar

Glory


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Journeyman
Online durumu
Toplam Mesaj: 238
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Grafiker
Yaş: 32
Mesaj #25928   21-06-2010 02:58 GMT    
        
Teşekkürler malice
Yorumun ve olumlu mesajlarin için minnettarım.


Norn- UO!
www.norn.gen.tr
Prepare For Glory!

Webmaster & Graphic Designer

Cesaret en güçlü kılıçtan bile keskindir!
What does not kill me, makes me stronger!

Sayfalar: 1Benzer Konular

KonularMesajlarSon gönderenTarih
Nebulada birikmiş biraz gold var satmayı düşünü...3Yaman31-03-2014
timerf 10,deneme10Afronola18-06-2013
Biraz tebessüm :)4NeroPvp18-01-2013
Kara Destan Deneme Sürümü67Tehliqely11-05-2012
Biraz kafanızı dinleyin3Abadan30-09-2011


Keywords:

ultima online, RunUO, ultima online download, sphere scripting, role play, uo grafik, second age ultima, uo loop, macroman, pvp server, server kurulumu, sphere, multool, ml mulls, 56b 55r 55i, htmlgumps, client 4x, client edit, sphere release, osi, rp server, sunucular, ghost mouse, inside uo, kingdom reborn, stygian abyss, uo nasıl oynanır, mondain's legacy, age of shadows, world build, grandmaster, ultima online pvp, player dosyaları, ultima online indir, frp game, RunUO 1.0.0, razor, uo rice, hue editör, skill tools, ultima online patch, axis, world build, verdata, verdata patcher, map editör, gump editör, mul patcher, aos mulls, scriptler, anim edit, anim publish, hues mul, hosting vps, event dialog, account sistemi, skill gain, static yapımı,