UO-Dev Arama

 İçerde : 1 misafir, 0 üye : --- Sayfalar: 1234>Son »
Yazar

AlcorUO


Yasaklı
Skill Title: Novice
Online durumu
Toplam Mesaj: 26
Oyun Tarzı: Pp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Scripter
Yaş: 29
Mesaj #80845   09-11-2014 11:19 GMT    
        
http://www.alcorpvp.net/alcorreklam.png


HOST BİLGİLERİ


Xenon E3-1245 3.4 Ghz.
2 Gb ram.
anti ddos ve firewall mevcuttur.

http://www.speedtest.net/result/4002262551.png


Hosting sağlayıcımız ultimadestek'tir.Saldırılara karşı tam donanımlı koruma sağlamaktadır.Ultima online camiasında açılan private serverlere saldırı yapanları buradan kınıyoruz. Umarım böyle bir sıkıntıyla uğraşmak zorunda kalmayız.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Merhaba değerli ultima online oyuncuları.
Alcor UO olarak kapılarımızı siz playerimize açmuş bulunmaktayız.Sunucumuzda hedefimiz ultima online kültürünü en güzel şekilde hep beraber yaşamak ve devam ettirmektir.Misyonumuz hatasız bir şekilde sunucunun kendi kendine bir döngü içerisinde ileriletmektir.Vizyonumuz ise önümüzdeki uzun yıllar boyunca siz oyuncularımıza kaliteli bir sunucu hizmeti verebilmektir.Sunucumuz sphere 56C emulatörü üzerinden çalışmaktadır ve tarzı Power play yani PP dir.Skillcap 8x olarak ayarlanmış ve statcap 225 dir.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Site: www.alcoruo.com
Forum: forum.alcoruo.com
Kayıt: Kayit Ol !
Facebook : Alcor Uo
Açılış tarihi : 26/10/2014

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

http://www.alcorpvp.net/sistemler.png


* Ostard Egg
Dinazor yumurtası diye adlandırdığımız bu item'i evinizdeki kuluçkalarınızda kuluçka dönemine soktuktan sonra dinazor sahibi olabilirsiniz.Dinazor yumurtası sadece sunucu üzerindeki diğer dinazorları öldürerek elde edilebilmektedir.Bu sisteme bağlı çalışan Ostard soul sistemini incelemenizi tavsiye ederiz.Bir yumurtayı kuluçkaya koymak için minimum 85.0 animal taming ve animal lore gereklidir.Veterinary skill'i 100.0 ise süre 3 gün eğer veterinary skill'i 100.0 den az ise 5 gün kuluçka süresine sahip olursunuz.

- VİDEO

* Ostard Soul
Kuluçkaya ekleyebileceğiniz belli başlı ruh'lar vardır.Bunlar şuan için Fire,Shadow ve darkenss'tir.Kulçkaya koyduğunuz ostard egg üzerine ekleyeceğiniz soul'a göre kuluçka süresi sonunda çıkacak dinazor değişecektir.Örneğin siz kuluçkadaki yumurtaya soul of fire işlerseniz süre tamamlanınca Fire Ostard sahibi olursunuz.Soul eklenmiş dinazorların belli başlı özellikleri vardır.

- VİDEO

* Ostard Rider
Bu npc biraz farklılık getirmek için tasarlanmış bir savaşçı npc'dir.Altında dinazor'u olan bu npc'yi öldürdüğünüzde bineği çaresiz bi şekilde kalır ve öldürdüğünüz taktir de ostard egg elde etme şansınız olur.Yani alışıla gelmiş Mother ostard sisteminin savaşcı versionudur denebilir.

-RESİM
http://alcoruo.com/images/ostardrider.png

* Rare dye
Alcor UO dünyasındaki esrarengiz renkleri elde etmek için kullanabileceğiniz sistemdir.Dünya üzerinde spawn noktaları bulunan Reaper isimli yaşayan ağaç'ı öldürdüğünüz taktirde bitki özü elde etme şansınız vardır.Bu bitki özü boş şişeye aktarıldığı taktirde rare bottle olur ve carpenter karakterlerin yapabileceği Rare dye yapımında kullanılır.

-VİDEO


-RESİM
http://www.alcoruo.com/images/rareler.png

* Ev & vendor
Sunucumuzda kullanılan ev & vendor sistemi tamamen Alcor UO'ya özgü ve sıfırdan kodlanmış bir ev sistemidir.Kalabalık arayüzden arındırılmış sağde bir ev yönetim paneli ile kusursuz bir ev sistemi sizleri bekliyor ! Ev vendor sistemimiz %100 güvenli alışveriş sağlamaktadır ve yine işleyişi Alcor UO ya özgüdür.Severek ve memnuniyetle kullanıcağınız bu iki sistemi size sunmaktan gurur duyuyoruz.

-VİDEO

* Görevler
Sizin için belirlediğimiz belli başlı görevler vardır.Bunların amacı size zor anınızda destek çıkmaktır.Hani sıkıştığınız bir anda 50 tane skeleton kesip iyi bi para almak ilaç gibi gelecektir diye düşündük ve belli başlı birkaç görev aktif ettik.Görevler menüsüne paperdoll (karakter resminin) üzerindeki QUEST buttonundan ulaşabilirsiniz.Aktif olan görevler güncellenmekte ve sürekli olarak ödülleri değiştirilmektedir.

-VİDEO
Eklenecektir.

* Hazine
Ultima online ile bütünleşmiş bir sistem olan hazine sistemi tabikide Alcor UO dünyasındada aktif durumda ! Blackthrone tüm sosaria'yı talan etmeden önce bütün mal varlığını yer altına gömdüren varlıklı insanların bu gömülerini çıkarma vakti geldi ! Hazine haritaları zindanlardaki Pirate (korsan) npc'lerinden direk harita olarak veya denizlerden treassure bottle olarak çıkmaktadır.Pirate (korsan) isimli npc'ler giyinişleriyle kendini hemen belli etmektedir ve neredeyse her dungeonda bulunmaktadırlar.

-VİDEO

* Dungeon chest
Zindanlarda birden bire beliren ganimet kasaları sizi zenginliğe bir adım daha yaklaştıracak !
Birbirinden değerli eşyaların bulunduğu bu kasalar dungeonların içindeki glowing rune (parlayan N harfi) kenarlarında spawn olmaktadır.Bu kasaları açabilmek için Ustalık derecesinde locksmith yeteneğiniz olmalıdır.

-VİDEO

* Master crafter
Alcor UO dünyasının usta ellerini dahada geliştirecek olan master'lik bilgisi sunucumuzun temel taşlarından birtanesidir.İlişkin yeteneğinizi 100.0 yaptıktan sonra bağlı olduğu vendor'a gidip master <meslek.ismi> olmak istiyorum dediğiniz anda size yardımcı olacaktır.Örneğin; Siz 100.0 carpenter yeteneğine sahipseniz Carpenter vendoruna gidip " master carpenter olmak istiyorum " derseniz size bu işlem için nelerin gerektiğini söyleyecek ve size yardımcı olacaktır.Master olmak size ne kazandırır diye merak ediyorsanız şöyle anlatalım;
Master olmadan önce menüler gayet sade ve boş şekildedir.Master olduğunuzda yeni menüler açılır ve yeni itemler yapabilme bilgisine ulaşırsınız.

-VİDEO

* Makelast
Standart makelast sisteminin otomatikleştirilmiş halidir.Oyun içersinde özellikle craft karakter geliştiriyorken extra bir makro programı kullanmaktansa işinizi makelast görecek şekle getirilmiştir !

-VİDEO

* İtem aktar
Oyun içerisinde bir karakterden başka bir karaktere eşya transferi yapmanızı sağlayan %100 güvenli bir sistemdir.Oyun içinde .itemaktar yazarak arayüze ulaşabilirsiniz.Burada size ait hesap numarası yazar ve bunun yanı sıra başkasının hesap numarasını öğrenme buttonu ve item yollama dialog'u bulunur.Örneğin bir başka kişiye itemyollayacaksınız ama afk veya cevap vermiyor.Siz .itemaktar yazdıktan sonra sağ kenarı kısımda olan Hesap No Öğren buttonu'na basıp item yollanıcak kişiyi seçerseniz hedef kişi size kendi hesap numarasını söyleyecektir.Siz bu hesap numarasını .itemaktar menüsündeki hesap no giriş kısmına yazıp okey'lediğinize BANKANIZDA ki seçtiğiniz item'i hesap no sahibine yollarsınız.

-RESİM
http://www.alcoruo.com/images/itemaktar.png

* Trash barrel
Çevreni temiz tut sende kazan Alcor UO da kazansın diye adlandırabileceğimiz bir sistemdir.Biraz çöplerinizi çöp'e atma alışkanlığı edinmeniz için hazırlanmıştır.Gelecek nesillere daha temiz bir Alcor UO dünyası bırakmak için sizde çöplerinizi çöp'e atın ve puan kazanın sonrasında bu puanlar ile belirlenen hediyelerden istediğinizi alın !

-RESİM
http://www.alcoruo.com/images/trashbarrel.png

* Referans
Oyun içerisinde arkadaşlarınıza veya istediğiniz kişiye referans olup bu kişiye puan kazandırabilirsiniz.Örneğin 5 kişilik bir aile oyuna girdiğinde belirledikleri 1 kişiye referans verirseler direk ailebelgesi alabilirsiniz.Bu sistemi kodlarken düşüncemiz gelecek olan ailelerin bize belge verirmisiniz talepleri sonrasında kalp kırmamaktır.Kendi belgenizi referans verip alabilirsiniz diyebiliyoruz en azından.Referans verebilmek için ACCOUNT bağlantı süresi en az 1 gün olmalı ve o anki karakter'in en az 650.0 skill toplamına sahip olması gerekmektedir.Kendinizden daha yeni bi oyuncuya referans veremezsiniz.Kazandığınız referans puanlarını ise (.market) komutu ile açtığınız arayüzde kullanabilirsiniz.

-VİDEO


http://www.alcorpvp.net/aktifyetenek.png


* Begging
Alcor UO dünyasında meslek olarak kabullenebileceğiniz dilencilik sisteminin tek amacı zengin insanlara duygu sömürüsü yaparak vicdan azabı çekmelerini sağlamak ve sonucunda paralarının bir kısmını size bağışlamasını sağlamaktır.Benim eğlenerek kullandığım bu yetenek eminim ki sizinde çok hoşunuza gidecektir !

-VİDEO

* Spirit speak
Ruhlar alemi ile iletişime geçicek bir ain düzenleyip ruh enerjisi çalabilir ve yaşam enerjinizi yükseltebilirsiniz.Yeteneğiniz nekadar yüksekise okadar çok yaşam enerjisi kazanırsınız.Ain gerçekleştirmek için üzerinizde dragon kanı olması gerekmektedir ve etrafınızda ruh , mezar taşı veya ceset olmasına gerek yoktur.

-VİDEO


http://www.alcorpvp.net/ozelteimler.png


* Skull armor
Warrior karakterler için özel olarak tasarlanmış bir kemik set'tir.Bu set'i giyebilmek için pure warrior olmak yeterlidir.Bu set giyildiğinde kalkan kullanılamaz veya haricen bir item kuşanılamaz.Set toplam 6 parçadan oluşmaktadır (helm,chest,arms,gloves,leggings,sandals) ve bütün parçalar giyildiği taktirde bonus aktif olur.Set'in bonus'u kemik kırma yani * bone crush * tur.Bu darbeyi uygulayabilmek için hits 80'den düşük olmalı , üzerinizde zehir olmamalı ve macefightning tipi silah kullanıyor olmalısınız.Rakibinize extra bi damage vurmasada rakibinizn kemiklerini kırdığınız için yaşam enerjiniz yükselicek ve kendinize güveniniz artacaktır !

* Magical parchement
Bu item sadece hazine'den elde edilmektedir.Sunucuda high mage's robe başta olmak üzere özel sayılan itemler'in üretimi için gerekli olan baş materiyel dir.

* Flask
Bu item trapped pouc (tp) yapmak için gerekli olan malzemedir.Orc bomber'ler den çıkmaktadır.Orc bomberler spawnlar dungeonlar ve haritadaki orc kamplarında bol miktarda bulunmaktadır.

* Blank runebook
Runebook kopyalama eşyasıdır.Master scribe karakterler tarafından yapılan bu eşya ile istediğiniz runebook'u direk kopyalayabilirsiniz.

* Daemon's heart
High mage's robe yapmak için gereken malzemedir.Dungeonlardaki kaslı kuvvetli görünen LBR şekilli daemon'lardan çıkmaktadır.

* Tava & büyük tava
Aslında ikiside balık pişirme aparatıdır.Normal tava fisher vendorunda 65k civarı bir paraya satılmakta ve tek seferde 20 tane balık pişirebilmektedir.Büyük tava ise master crafter olan karakterler tarafından yapılmaktadır ve tek seferde 500 tane balık pişirebilmektedir.

* Treassure bottle
Adından da anlaşılabileceği gibi hazine şişesidir.Balıkçı karakterlerin denizden oltasına veya ağına takılan bu şişelerin içinde hazine haritaları vardır.

* Leather dye
Leather set'leri boyamak için kullanabileceğiniz boya türüdür.Sadece trash (çöp) sisteminden elde edilebilir ve özel renklere sahiptir.


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Konu altında yorum yaparken alcor uo'da oynamanın sizin tercihiniz olduğunu unutmayınız.Serverimizle ilgili konuşmaları yine serverimizin forum larında yapabilirsiniz.Bu sadece bir tanıtım konusudur.Tek üzüntüm bu konunun amacından sapıp tartışma konusuna dönüşmesi olur. Herkeze iyi oyunlar.


Son güncelleme: AlcorUO tarafından 23-12-2014 11:35 GMT, önce düzenlendi.


 Asemor.Uo

Yazar

Elhamra


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Journeyman
Online durumu
Toplam Mesaj: 120
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Diğer
Yaş: 27
Mesaj #80846   09-11-2014 13:06 GMT    
        
Başarılar.


Ellerimi sürmeden gözlerimle seveyim.

Yazar

Paco


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Adept
Online durumu
Toplam Mesaj: 590
Oyun Tarzı: Pp
Emulatör:
Tecrübe: World Builder
Yaş: 30
Mesaj #80847   09-11-2014 15:18 GMT    
        
Başarılar.

Kod:
www.alcorpvp.net

Mesaj #76907   30-12-2013 16:33 GMT


cengizmerdit ®2018 - World Build | Gump | Web | Connector Design | Mul Editing

ultimadestek | ultimadestek.com

- Dota 2 | Ultima Online | Warface -

Yazar

AlcorUO


Yasaklı
Skill Title: Novice
Online durumu
Toplam Mesaj: 26
Oyun Tarzı: Pp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Scripter
Yaş: 29
Mesaj #80848   09-11-2014 15:52 GMT    
        
Teşekkür ederim arkadaşlar
@paco
Anlamadım ne göstermek istediğini ama evet alcor pvp de benimdi buraya ahmet akyüz (aftrosh) reklam atmıştı ve kişisel sağlık problemlerim yüzünden ilgilenemediğim için kapatmak zorunda kalmıştım.Şuanda sağlığıma kavuştum ve tekrar ultima alemi içindeyim ve çok mutluyumYazar

Paco


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Adept
Online durumu
Toplam Mesaj: 590
Oyun Tarzı: Pp
Emulatör:
Tecrübe: World Builder
Yaş: 30
Mesaj #80849   09-11-2014 16:23 GMT    
        
Yok polemik olsun diye belirtmedim.Sadece 2 isimle farklı yönde hizmet veren sunucu görünce kafam karıştı açıkçası.


cengizmerdit ®2018 - World Build | Gump | Web | Connector Design | Mul Editing

ultimadestek | ultimadestek.com

- Dota 2 | Ultima Online | Warface -

Yazar

Aftrosh*


Yasaklı
Skill Title: Expert
Online durumu
Toplam Mesaj: 350
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör:
Tecrübe: Scripter
Yaş: 24
Mesaj #80850   09-11-2014 16:33 GMT    
        
Başarılar güzel kardeşim gönül isterdi bu sunucununda reklamini ben açayım ama işte biliyorsun uzagiz artık.

Alcor UO başarılar.


bir yazar , bir düşünür sonrasında üzülür.

Yazar

AlcorUO


Yasaklı
Skill Title: Novice
Online durumu
Toplam Mesaj: 26
Oyun Tarzı: Pp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Scripter
Yaş: 29
Mesaj #80851   09-11-2014 16:58 GMT    
        
Haha bizim aramıza uzaklıklar giremez ahmet sen mola verdin diyelim

Geri dönmeyi düşünürsen senin yerin herzaman hazır biliyorsun

@Paco
Alcor ismi vazgeçmeyeceğim bir isim yani tarih veya tür ne olursa olsun açıcağım her sunucunun ismi muhakkak alcor olacaktırYazar

NeroPvp


Yasaklı
Skill Title: Adept
Online durumu
Toplam Mesaj: 565
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Scripter
Yaş: 31
Mesaj #80852   09-11-2014 17:56 GMT    
        
Başarilar dilerim.


Genco
http://www.neropvp.org
Bizleri Takip Ediniz :
https://www.facebook.com/NeroPvpShard
Sunucu görüntüsü İzle..
https://www.izlesene.com/video/nero-pvp/9103034#
Açılış : 5 Mayıs 2012
Kapanış : 8 Ekim 2014
Nero Pvp Shard

Yazar

Endless.


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Apprentice
Online durumu
Toplam Mesaj: 50
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör:
Tecrübe: Diğer
Yaş: 27
Mesaj #80854   10-11-2014 10:41 GMT    
        
Başarılar


Cahildim dünyanın rengine kandım.

www.fatalwar.net

Yazar

mLtp


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Neophyte
Online durumu
Toplam Mesaj: 9
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Diğer
Yaş: 33
Mesaj #80855   10-11-2014 17:25 GMT    
        
Başarılar.


Saltanat

Yazar

AlcorUO


Yasaklı
Skill Title: Novice
Online durumu
Toplam Mesaj: 26
Oyun Tarzı: Pp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Scripter
Yaş: 29
Mesaj #80856   10-11-2014 19:14 GMT    
        
Reklam konusuna birkaç tanıtım resmi eklendi.Sistemlerin videoları çekilmiş olup şuan için upload aşamasındadır.
En kısa sürede videolar eklenecektir.
Oyun şuana kadar çok keyifli ve beklediğimiz düzeyde gidiyor.Hepinizi Alcor UO serüvenine davet ediyoruz...

Teşekkür ederim arkadaşlar ...

-----------------------------------------------------------------------------------
12/11/2014
Sistemlerin tanıtım videoları çekilip eklenmeye başlandı.


Son güncelleme: AlcorUO tarafından 12-11-2014 19:42 GMT, önce düzenlendi.Yazar

Roleas


Yasaklı
Skill Title: Expert
Online durumu
Toplam Mesaj: 364
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: World Builder
Yaş: 32
Mesaj #80864   12-11-2014 22:15 GMT    
        
Benı bekledıgımden daha cok şaşırttınız cok başarılı olmus yakubum Rp sunucularında uzun zamandır oynamıyordum bırak sistemi bir iki dialog bile beni sunucunda oynamaya teşvik etti ve suanda 4x bir char kastım hehe cok keyifli Başarılar kardeşim


Son güncelleme: Roleas tarafından 12-11-2014 22:21 GMT, önce düzenlendi.


 AlcorUO
!! Adaletli Olun !!

Skype : Quantalich

Yazar

Gwenno-Builder


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Neophyte
Online durumu
Toplam Mesaj: 2
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör: RunUO
Tecrübe: World Builder
Yaş: 31
Mesaj #80879   13-11-2014 00:06 GMT    
        
Başarılar arkadaşlar en kısa zamanda sunucunuza giriş yapacağım çok güzel olmuş ellerinize kollarınıza emeklerinize sağlık.


İlahi adalette zaman aşımı yoktur.

Eski tarz,
Yeni ultima online yakında sizlerle...

Yazar

AlcorUO


Yasaklı
Skill Title: Novice
Online durumu
Toplam Mesaj: 26
Oyun Tarzı: Pp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Scripter
Yaş: 29
Mesaj #80915   14-11-2014 20:42 GMT    
        
Başarı dileyen herkeze teşekkür ederim.

Kayıt sistemimiz aktif edildi. Kısa süreliğine otomatik kayıt kullanmak zorunda kalmıştık ancak bu sorun düzeltildi.Yazar

Ridnick


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Neophyte
Online durumu
Toplam Mesaj: 6
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: 0.55r
Tecrübe: Scripter
Yaş: 35
Mesaj #80981   21-11-2014 22:58 GMT    
        
Şuan server açık mı 2 gündür denediğim halde giremiyorum.Yazar

Almaren


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Apprentice
Online durumu
Toplam Mesaj: 56
Oyun Tarzı: Pp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Scripter
Yaş: 30
Mesaj #80982   21-11-2014 23:05 GMT    
        
Başarılar Alcor UOYazar

AlcorUO


Yasaklı
Skill Title: Novice
Online durumu
Toplam Mesaj: 26
Oyun Tarzı: Pp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Scripter
Yaş: 29
Mesaj #80994   22-11-2014 22:17 GMT    
        
Sunucumuz açıldığı günden beri aralıksız hizmet vermekte.
@Ridnick özel mesaj ile ulaşırsanız veya skype adresimi eklersneiz yardımcı olabilirim.

@Almaren
Teşekkür ederim sizede başarılar (Y)

------------------------------------------------------------------------------------------
Yeni sistemimiz olan Ostard soul bugün aktif edildi.Detaylı bilgi forumlarımızda bulunmaktadır.
Sistemin işleyiş videosu;

----------------------------------------------------------------------------------------------

Taming sistemimiz hakkında playerlerin yaşadığı sıkıntılar sonucu anket başlatıldı.
Ankete katılmak için oyun içerisinde (.anket) yazabilirsiniz veya direk forum'lara
yönlendirilmek istiyorsanız TIKLAYINIZ.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Referans sistemi aktif edildi.Video eklendi.


Son güncelleme: AlcorUO tarafından 21-12-2014 21:08 GMT, önce düzenlendi.Yazar

Deltree


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Journeyman
Online durumu
Toplam Mesaj: 209
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: World Builder
Yaş: 28
Mesaj #81078   28-11-2014 21:12 GMT    
        
Başarılar arkadaşlar kolay gelsin.


 AlcorUO
İyi Forumlar


Klasiği Yaşamak ve yaşatmak sizin elinizde.


Slayer Tr Reloaded.

Yazar

Emice


Yasaklı
Skill Title: Neophyte
Online durumu
Toplam Mesaj: 8
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Diğer
Yaş: 25
Mesaj #81102   30-11-2014 05:37 GMT    
        
Başarılar Kolaygelsin.


 AlcorUO
skpye:mevzun

Yazar

AlcorUO


Yasaklı
Skill Title: Novice
Online durumu
Toplam Mesaj: 26
Oyun Tarzı: Pp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Scripter
Yaş: 29
Mesaj #81149   03-12-2014 00:38 GMT    
        
Teşekkürler arkadaşlar.

Alcor UO serüveni son sürat devam ediyor ve online rekor'umuz 26 ya ulaştı günlük ortalama 20 player online ve ARALIK ayı skillgain ayı olarak belirlendi.Bilgisayar başına 2 client serbest bırakılırken ph'ler %100'e çekildi.

Aramıza katılmak için hala vaktiniz varSayfalar: 1234>Son »Benzer Konular

KonularMesajlarSon gönderenTarih
Alcor Pvp Shard ( Aktif )5Deltree08-01-2014


Keywords:

ultima online, RunUO, ultima online download, sphere scripting, role play, uo grafik, second age ultima, uo loop, macroman, pvp server, server kurulumu, sphere, multool, ml mulls, 56b 55r 55i, htmlgumps, client 4x, client edit, sphere release, osi, rp server, sunucular, ghost mouse, inside uo, kingdom reborn, stygian abyss, uo nasıl oynanır, mondain's legacy, age of shadows, world build, grandmaster, ultima online pvp, player dosyaları, ultima online indir, frp game, RunUO 1.0.0, razor, uo rice, hue editör, skill tools, ultima online patch, axis, world build, verdata, verdata patcher, map editör, gump editör, mul patcher, aos mulls, scriptler, anim edit, anim publish, hues mul, hosting vps, event dialog, account sistemi, skill gain, static yapımı,