UO-Dev Arama

 

İçerde : 1 misafir, 0 üye : --- Sayfalar: 1
Yazar
Skill Title: Apprentice
Toplam Mesaj: 72
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör:
Tecrübe: Hosting
Yaş: 47
Beğeni: 17
Mesaj #90922   10-03-2017 23:51 GMT    
     
Ultima Online oyunu; 1997 senesinde Origin Systems tarafından geliştirilip piyasa sürülen MMORPG tarzındaki Ultima Online oyunu zaman içerisinde kısmen geliştirilmiş ancak sonrasında farklı firmalara aktarılarak güncellemeler bırakılmıştır.

Ultima Online Club olarak; kişisel yetkinliklerimiz ile oyun sunucularında yaptığımız çalışmaların belirli bir düzeye gelmesi ile birlikte Ultima Online script ve tasarımlarında belirli projeleri çıkartmış bulunmaktayız.

Ultima Online Club, yazılım ve tasarım hizmetlerinde profesyonel tecrübesinin yanında Ultima Online Dünyası'nda edindiği birikimleri sayesinde, talep edilen hizmetleri en hızlı ve kaliteli şekilde sunmayı bir ilke olarak benimsemiştir.


Ultima Online Oyun Sunucuları Hizmetlerimiz


Tasarım Hizmetleri


Web Tasarım - Talebe göre HTML, JQuery, Php, Joomla...vb internet sitesi hizmetleri.
Map Tasarım - Sphere harita tasarım ve dizayn, talebe göre her türlü yeni map ekleme hizmetleri.
World Build - Sphere world tasarım ve dizayn, talebe göre her türlü yeni bina ekleme hizmetleri.
Verdata Ekleme - Verdata'ya eşya ya da binek ekleme, verdata düzeltme hizmetleri.
Paperdoll Tasarım - Talebe göre istenilen şekilde Türkçe ve özgün paperdoll hizmetleri.
Yazılım Hizmetleri


Script Yazılımları - Talebe göre her türlü var olanı geliştirme veya sıfırdan script yazılımı
Bug Düzeltme - Mevcut scriptler için kontrol ve hata, bug düzeltme (fix) hizmeti.
Hata Tespiti - Sphere'yi veya Sistemi yoran, yavaşlatan fakat tespit edilemeyen hataların tespiti ve onarımı.
Test Etme - Var olan scriptteki bütün ihtimalleri deneyip performanslı çalışıp çalışmadığını test etme.
Stabilite Hizmeti - Sphere'de veya Site'de uzun vadede kodlama hatalarından doğacak olan sorunların (kopma, kasma, performans sıkıntıları) tespiti ve en stabil hale getirilmesi.Üyelik İşlemleri Hizmeti


Server & Web Üyeliği - Sunucu internet sitesi ve sphere veritabanı birleştirme işlemleri. Tek bir yerden senkronize üyelik imkanı.
Server & Forum Üyeliği- Sunucu forum sitesi ve sphere veritabanı birleştirme işlemleri. Tek bir yerden senkronize üyelik imkanı.
Üyelik Bilgilendirme - Yeni Üye kayıt işlemlerinde sunucu sahibine ve yeni üyeye bilgilendirme gönderimleri. Kayıp şifre işlemlerinde direkt mail gönderme hizmeti.Connectör Yazılım Hizmeti


Oyuncuları güvenli şekilde sunuculara bağlanabilmesi ve hile programlarını kullanamaması için özel connectör yazılım hizmeti.


İstatistik Yazılımları


Son Olaylar İstatistiği
Son Ölümler İstatistiği
Evcilleştirme İstatistiği
Etkinlikler İstatistiği
Guild İstatistiği
Karakter İstatistiğiHosting Paketleri
Neden Ultima Online Club?

Doğru Altyapı
Projeden önce analiz ve planlama stratejilerini en doğru şekilde kurarak alt yapıyı oluşturuyoruz.

Geliştirilebilir
Oluşturulan projelerde her zaman yeni eklemelere açık olacak şekilde karmaşıklıktan uzak kodlar yazmaktayız.

Hızlı Destek
Bir sunucuda en önemli kıstas olan "Süreklilik" ve kalıcı çözüm için hızlı desteğe her zaman hazırız.

Kalite
Yaptığımız projelerde kalite ön plandadır. Bir tasarımı yaparken görüntüden önce alt yapıyı önem veririz.

Referanslar


Pagan UO – http://www.paganuo.com
Glorious UO – http://www.gloriousuo.com

Glorious UO Intro:

İnternet Sitemiz: http://www.ultimaonline.club


Son güncelleme: UltimaOnlineClub tarafından 13-03-2018 07:39 GMT, önce düzenlendi.


Ultima Online Server Online Oyuncu Takip Portalı
www.uotakip.com

Yazar
Skill Title: Novice
Toplam Mesaj: 15
Oyun Tarzı:
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: World Builder
Yaş: 32
Beğeni: 1
Mesaj #91057   18-03-2017 18:03 GMT    
     
Başarılar


 UltimaOnlineClub
Yazar
Skill Title: Apprentice
Toplam Mesaj: 78
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör:
Tecrübe: World Builder
Yaş: 29
Beğeni: 4
Mesaj #91134   23-03-2017 01:40 GMT    
     
Tebrik ederim sizi. Başarılı bir projeye imza attınız.
Kısa sürede epey ilerleme sağladınız inşallah daha iyi bi pozisyona gelirsiniz.


 UltimaOnlineClub
- Ultima Online -
Ertuğrul Tamer Hatipoğlu

[www.realwar.org]

Yazar
Skill Title: Novice
Toplam Mesaj: 39
Oyun Tarzı: Pp
Emulatör: 0.56b
Tecrübe: Scripter
Yaş: 44
Beğeni: 9
Mesaj #91525   28-04-2017 18:13 GMT    
     
Çok özverili çalışıyorsunuz. Umarım bu çalışmanın yarısını yapmayanlardan çok daha iyi yerlere gelirsiniz.


 Realwar, UltimaOnlineClub
www.Kesyda.Com

The Beginning Of The End

Yazar
Skill Title: Master
Toplam Mesaj: 1833
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Scripter
Yaş: 12
Beğeni: 327
Mesaj #91758   18-05-2017 18:23 GMT    
     
Öncelikle başarılar dilerim, ancak referans verdiğiniz sitelerden birisi kapandığını duyurmuş, diğeri ise açıkcası sitesi berbat görünüyor. İki sunucuyuda oynamadım ancak dışardan bakan biri olacak ikiside pek iyi referans olarak görünmüyor maalesef.

Normalde bu tarz yorumlar yapmam ancak referans olarak Pagan'ın sitesinden bahsediyorsanız şahsen bu işi bırakmanızı öneririm. Oyun içine dediğim gibi bir şey diyemeyeceğim oynamadım, ancak açık olmam gerekirse, Pagan gibi sitesi olan bir sunucuya girip oynama zahmetine bile katlanmazdım. Ayrıca zaten nerden indirileceğini bile bulamadım, sunucu aktif mi onuda pek anlamadım, belkide site sizden sonra değişmiştir, yada galeri haline getirilmiştir, yada belkide siteyle alakanız bile yoktur, ancak eğer ki bu site şuanda aktif bir uo sunucusunun sitesiyse, neyse kötü yorumda bulunmayayım, ama kısacası siteyi hiç beğenmedim (Şahsi görüşüm)

Yani bunları yazmamın nedeni kötülemek yada işinizi engellemek falan değil, dışardan bakan biri olarak yorumumu yapıyorum, iki sitede referans olarak çok kötü durumda (bence) bu nedenle güncellemeniz iyi olabilir. En azından yeni referansları görüp ona göre yorum yapmak daha iyi olacaktır çünkü Glorious'un sitesi Pagan'ın aksine hoş duruyor, diğer siteleri görüpte yorum yapmak daha doğru olur.


Geçmişi olmayanın, geleceği olmaz.

Scripting Destek Discord: https://discord.gg/yXQ3m5S

Yazar
Skill Title: Apprentice
Toplam Mesaj: 72
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör:
Tecrübe: Hosting
Yaş: 47
Beğeni: 17
Mesaj #91759   18-05-2017 19:11 GMT    
     
Merhaba @xwerswoodx,

Öncelikle ne kadar ağır bir dile sahip eleştiri olsa da saygı duyuyor ve eleştiriniz için teşekkür ediyoruz.

Ultima Online sizlerin olduğu gibi bizim de her zaman sevdiğimiz bir oyun oldu. Ultima Online Club olarak yazılım ağırlık olarak hizmetler veriyoruz. Aslında bir bağlamda bu oyundan, sunuculardan uzak kalmamak adına güncel tutmaya çalıştığımız bir proje oldu. Belli kıstaslar dahilinde sunucu sahiplerinin taleplerine ücretsiz olarak bazı destekler veriyoruz.

Pagan Ultima Online tarafımızca 2004-2008 yılları arasında hizmet vermiş bir sunucudur. Aktif değildir. İnternet sitesi sadece anı amacıyla on-line tutulmaktadır.

Glorious Ultima Online sunucusu 2015 yılında tarafımızca açılmış bir PVP sunucusudur. In-Game olarak sunucu ile ilgilenemediğimizden dolayı sunucu kapatılmıştır.

Takdir edersiniz ki; tasarımların beğenisi kişiden kişiye değişebiliyor. Pagan'ın sitesinin profesyonel olup olmadığı tartışılırsa evet sadece Responsive bir tema özelliği taşıyor. Dediğimiz gibi sadece anı olarak yayınlıyoruz.

Hzır bir Wordpress teması satın alıp, header menüsünü, background resmini değiştirip sunucu sahiplerine satmaya çalışmıyoruz. Sonuç olarak bakıldığında birçok sitenin bu şekilde aynı kalıbı kullandığını görebilirsiniz. Ayrıca web sitesi, forum kurulumu, üyelik sistemi (site+sphere+forum), istatistik yazılımları için 50 TL'ye ısrarla iş vermeye çalışan bazı sunucu sahiplerinin çok profesyonel bir tasarım istediklerini de düşünmüyoruz. Kaldı ki ücretsiz olarak bazı yazılımsal destekleri de veriyoruz.

Ultima Online hala belli bir kitle tarafından sevilen ancak günden güne değişmiş bir oyun.Bir önceki yorumda @Kesyda tarafından belirtilmiş olan özveriyi göstererek güncelliği devam ettiriyoruz. Sanırım en önemli olan husus bu.

Eleştiriniz için size teşekkür ederken;
UO Developer gibi böylesine büyük bir platformu da güncelliğinden ve bize tanıtım imkanı verdiğinden dolayı tebrik ediyoruz.


Ultima Online Server Online Oyuncu Takip Portalı
www.uotakip.com

Yazar
Skill Title: Master
Toplam Mesaj: 1833
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Scripter
Yaş: 12
Beğeni: 327
Mesaj #91764   18-05-2017 20:26 GMT    
     
Öncelikle sanırım yanlış anlaşıldım çünkü aslında ağır bir dil kullanmamıştım eleştirirken, şunu belirteyim ki Pagan UO sitesini yukarda da belirttiğim gibi Aktif bir Ultima Online sunucusu sitesi olarak yorumladım. Ki zaten "Galeri Haline Getirilmiştir" diyerek eğer Galeri ise yukardaki yorumumdan muaf olduğunuda belirtmiştim, madem ki Galeri olarak duruyor zaten yukardaki eleştiriyi almanıza gerek yok. Tekrardan belirtiyorum ki yorumum "Aktif bir UO sunucusuna" hitaben yazılıydı.

Diğer yandan yine aslında ağır bir dil kullandığımı düşünmüyorum ancak referanslarınızı yenilemenizi ise dışardan bakan biri olarak yorumlamıştım. Yani biri kapanmış (ki buda muhtemelen sitenin kısa zamanda düşeceği anlamına geliyor), diğeri ise galeriye ait bir site olan 2 site iyi bir referans olmaz diye düşünüyorum. Bunuda eleştiri olarak değil aslında öneri olarak söylemiştim, dışardan bakan biri olarak "Neden Sizle Çalışmalıyım?" sorusunun cevabını verebilecek siteler eklerseniz ilerde sizle çalışacak olan arkadaşlarda onları görüp sizinle iletişime geçebilirler.

Tekrardan belirtmek zorunda hissediyorum ki, yukardaki hiç bir yorumum taraflı, ön yargılı yada ağır bir eleştiri içermiyor, ki alıntı yaparakta belirtmek isterim ki;

Alıntı
xwerswoodx :
Normalde bu tarz yorumlar yapmam ancak referans olarak Pagan'ın sitesinden bahsediyorsanız şahsen bu işi bırakmanızı öneririm. Oyun içine dediğim gibi bir şey diyemeyeceğim oynamadım, ancak açık olmam gerekirse, Pagan gibi sitesi olan bir sunucuya girip oynama zahmetine bile katlanmazdım. Ayrıca zaten nerden indirileceğini bile bulamadım, sunucu aktif mi onuda pek anlamadım, belkide site sizden sonra değişmiştir, yada galeri haline getirilmiştir, yada belkide siteyle alakanız bile yoktur, ancak eğer ki bu site şuanda aktif bir uo sunucusunun sitesiyse, neyse kötü yorumda bulunmayayım, ama kısacası siteyi hiç beğenmedim (Şahsi görüşüm)Yukarda da gördüğünüz gibi yazımın sonunda, eleştirimin muaf olduğu durumlarıda belirtmiştim, hatta açık açık şuanda aktif bir sunucunun sitesiyse siteyi hiç beğenmedim diyede belirtmiştim, ki zaten Galeri haline getirildiğinizi belirttiğinize göre eleştirimin pek bir geçerliliğide kalmıyor.

Kolay gelsin.
İyi forumlar.


 UltimaOnlineClub
Geçmişi olmayanın, geleceği olmaz.

Scripting Destek Discord: https://discord.gg/yXQ3m5S

Yazar
Skill Title: Apprentice
Toplam Mesaj: 72
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör:
Tecrübe: Hosting
Yaş: 47
Beğeni: 17
Mesaj #91767   18-05-2017 21:30 GMT    
     
Merhaba,

Yorumlarınızı olumlu ya da olumsuz da anlamış olsak bu bizler için bir artıdır. Eleştirilmek güzeldir.
Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz.

Referans konusunda sizin yorumlarınızı dikkate alarak yeniliğe gideceğiz.

Hayırlı akşamlar.


Ultima Online Server Online Oyuncu Takip Portalı
www.uotakip.com

Yazar
Skill Title: Neophyte
Toplam Mesaj: 1
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: 0.55r
Tecrübe: Scripter
Yaş: 27
Beğeni: 0
Mesaj #91879   29-05-2017 00:37 GMT    
     
başarılarYazar
Skill Title: Apprentice
Toplam Mesaj: 72
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör:
Tecrübe: Hosting
Yaş: 47
Beğeni: 17
Mesaj #91886   29-05-2017 18:26 GMT    
     


Son güncelleme: UltimaOnlineClub tarafından 13-03-2018 07:41 GMT, önce düzenlendi.


Ultima Online Server Online Oyuncu Takip Portalı
www.uotakip.com

Yazar
Skill Title: Novice
Toplam Mesaj: 21
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Diğer
Yaş: 29
Beğeni: 3
Mesaj #92212   20-06-2017 16:54 GMT    
     
Merhaba, iyi günler

UO Club platformu aktif hizmet etmektemidir ?


Yazar
Skill Title: Apprentice
Toplam Mesaj: 72
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör:
Tecrübe: Hosting
Yaş: 47
Beğeni: 17
Mesaj #92213   20-06-2017 16:57 GMT    
     
Merhaba,

Evet aktiftir. PM atılmıştır.


Ultima Online Server Online Oyuncu Takip Portalı
www.uotakip.com

Yazar
Skill Title: Expert
Toplam Mesaj: 251
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Scripter
Yaş: 30
Beğeni: 55
Mesaj #92637   20-07-2017 21:47 GMT    
     
Sunucu işlerine yeni başlayan arkadaşlara tavsiye ederim.
Öncelikle 7/24 mail geri dönüş,dürüst, aktif hizmet ,güler yüz ve herhangi bir sorunda hızlı yanıt alma oranı yüksek.
Telefon görüşmeleri gerekli saygı çerçevesinde her konuda yardımcı oluyorlar.
Sunucumun connector , website , script, hosting konularında destek aldım ve bu konuda oldukça başarılılar.
Ve mümkün olan en kısa sürede alınan hizmet karşılanıyor.

Son olarak şuana kadar hiç bir problemle karşılaşmadım ayrıca emeği geçen arkadaşlara teşekkürü bir borç bilirim.
Başarılar dilerim .Tekrardan Hayırlı olsun.


 UltimaOnlineClub, gizemli

Yazar
Skill Title: Expert
Toplam Mesaj: 317
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Player
Yaş: 31
Beğeni: 68
Mesaj #92641   21-07-2017 16:30 GMT    
     
Merak ettiğim bir konu var açıklamada Pagan Uo geçiyor eskiden oynadığım bir sunucu ve Slayer TR, Imaginary gibi swlerden sonra en çok keyif aldığım bir sunucuydu, Bu sunucunun tekrardan açılması gündemde mi yoksa sadece öylesinemi eklenmiş. ? Bildiğim kadarıyla Glorious Uo'nun sahibi Zemheri'nin bu swyi tekrar faaliyete geçirme planı vardı ama şimdi yönetim kadrosuna baktığımda bu isimler yerine sunucunun sahiplerinin isimleri ekli durumda ? Ultima Online Clubunda Zemherinin projesi olduğu düşüncesinde olduğum için direk bu başlık altında yazdım.Yazar
Skill Title: Apprentice
Toplam Mesaj: 72
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör:
Tecrübe: Hosting
Yaş: 47
Beğeni: 17
Mesaj #92642   21-07-2017 17:56 GMT    
     
Merhaba,

Önceki mesajaşrda belirttiğimiz gibi;

Pagan Ultima Online tarafımızca 2004-2008 yılları arasında hizmet vermiş bir sunucudur. Aktif değildir. İnternet sitesi sadece anı amacıyla on-line tutulmaktadır.

Bir ara forumlarda bizim dışımızda bir kullanıcı tarafından sunucunun açılacağına dair bir konu açılmıştı ve o konu hakkında yorumlar gereksiz yere tartışmaya gitmişti. Konunun bizimle ilgisi yoktu.


Bilgilerinize.

Zemheri


Son güncelleme: UltimaOnlineClub tarafından 13-03-2018 07:43 GMT, önce düzenlendi.


Ultima Online Server Online Oyuncu Takip Portalı
www.uotakip.com

Yazar
Skill Title: Apprentice
Toplam Mesaj: 60
Oyun Tarzı: Pp
Emulatör:
Tecrübe: Scripter
Yaş: 32
Beğeni: 8
Mesaj #93419   18-09-2017 01:28 GMT    
     
Merhabalar,

Öncelikle ultimaonline clup ailesine başarılar dilerim.
Çok başarılı ve yardım sever bir ekip oluşturmuşsunuz.
Günün hangi saati olursa olsun uoclup yetkilileriyle iletişime geçtiğimde direkt olarak geri dönüş sağlandı.

Sunucumuz için gerekli destekleri bize sağladıkları için uoclup ekibine desteklerinden dolayı teşekkür eder, başarıların devamını dilerim.


 UltimaOnlineClub
Yazar
Skill Title: Journeyman
Toplam Mesaj: 193
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Diğer
Yaş: 34
Beğeni: 10
Mesaj #93602   04-10-2017 14:35 GMT    
     
Xwerswoodx'e pagan sitesi konusunda katılıyorum biraz olmamış sanki daha toplu olabilirdi.

Direkt eleştri ile girdiğim için yoruma kusura bakmayın. Gayet güzel bir iş başarmışsınız bence ben çok beğendim fikirlerinizi yaptıklarınızı. Kimini tatmin etmez kimini eder herkesi memnun etmek oldukça güç hatta imkansıza yakın. Bu yüzden size yazılan olumsuz yorumlar moralinizi bozmasın Sonuçta Dünya üzerinde 7 8 milyar insan var ve herkes farklı düşünebilir. (Tamam türkiye olsun 80milyon )

Bunun üzerine yoğunlaşmanız beni ekstra sevindirdi. Zira projemin bitmesine biraz kaldı tek başımayım şuanda bittikten sonra Yapılan testlerden sonra sizinle çalışabiliriz. Şu an için bir şey demek biraz zor malesef.Yeni işe başladım ve ekonomik problemlerimi daha yeni yeni çözebilmeye başlayacağım haliyle ama projeme güveniyorum ve geri dönüşümü iyi olacaktır. Olursa bir görüşme/anlaşma tadında bir randevü beklerim


 UltimaOnlineClub

Yazar
Skill Title: Apprentice
Toplam Mesaj: 72
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör:
Tecrübe: Hosting
Yaş: 47
Beğeni: 17
Mesaj #93904   17-11-2017 18:47 GMT    
     
Merhaba,

Ultima Online Club olarak artık hizmet vermemekteyiz. Oyun sunuları tasarım ve yazılım hizmetleri projemiz sona ermiştir.

Bilglerinize.


Son güncelleme: UltimaOnlineClub tarafından 13-03-2018 07:51 GMT, önce düzenlendi.


Ultima Online Server Online Oyuncu Takip Portalı
www.uotakip.com

Sayfalar: 1


Benzer Konular :

KonularMesajlarSon gönderenTarih
Oyun için yetkili arıyoruz6manolya11-07-2021
Ultima Online Türkiye Devir Hk.20Phreak20-08-2021
Ultima Online List (Sunucu reklam ve listeleme ...15arivaa19-05-2021
Ücretsiz HTML Tasarım.3ultima-sever05-04-2021
Ultima dosyaları hakkında5Freeman02-03-2021


Kullanıcı Adı:Parola: Beni Hatırla?


Mythic broadsword sphereserver modernuo runuo ServUO JustUO

Keywords:

ultima online, RunUO, ultima online download, sphere scripting, role play, uo grafik, second age ultima, uo loop, macroman, pvp server, server kurulumu, sphere, multool, ml mulls, 56b 55r 55i, htmlgumps, client 4x, client edit, sphere release, osi, rp server, sunucular, ghost mouse, inside uo, kingdom reborn, stygian abyss, uo nasıl oynanır, mondain's legacy, age of shadows, world build, grandmaster, ultima online pvp, player dosyaları, ultima online indir, frp game, RunUO 1.0.0, razor, uo rice, hue editör, skill tools, ultima online patch, axis, world build, verdata, verdata patcher, map editör, gump editör, mul patcher, aos mulls, scriptler, anim edit, anim publish, hues mul, hosting vps, event dialog, account sistemi, skill gain, static yapımı,

UO-Dev Footer UO-Dev Footer