UO-Dev Arama

 İçerde : 1 misafir, 0 üye : --- Sayfalar: 1
Yazar

Zaknafein


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Journeyman
Online durumu
Toplam Mesaj: 164
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör:
Tecrübe: Scripter
Yaş: 28
Mesaj #97929   26-01-2020 23:31 GMT    
        
Basketbolun efsane isimlerinden Kobe Bryant bir helikopter kazası sonucunda hayata gözlerini yumdu.
Dünya, basketbol efsanesi Kobe Bryant'ın ölüm haberiyle sarsıldı.

Los Angeles County şerif departmanından yapılan açıklamaya göre, California'daki Calabasas'ta gerçekleşen bir helikopter kazası sonucunda pilotla birlikte toplam 9 kişi yaşamını yitirdi. Açıklamada bölgedeki araştırmaların devam ettiği belirtildi.

Kaza yapan helikopterde yer alanlardan biri de Los Angeles Lakers efsanesi Kobe Bryant'dı. Bryant hayatını kaybettiğinde 41 yaşındaydı.

Kızlarından biri de yanındaydı
ESPN'in haberine göre kaza yapan helikopterde bulunanlar arasında Kobe Bryant'ın dört kızından biri olan Gianna Maria-Onore Bryant da yer alıyordu. Ölen diğer kişilerin ise Gianna'nın bir takım arkadaşı ile onun ebeveyni ile helikopterin pilotu olduğu bilgisi de geçiliyor.

Yaşamını yitirdiğinde 13 yaşında olan Gianna Bryant lise seviyesinde basketbol oynuyordu.


 RasmuS

Yazar

uocounselor


Yasaklı
Skill Title: Apprentice
Online durumu
Toplam Mesaj: 73
Oyun Tarzı: Rp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Scripter
Yaş: 31
Mesaj #97947   28-01-2020 09:23 GMT    
        
Çok mu önemliydi bu dostum elazığ da deprem olmuş,O kadar can gitmiş sen hala elin gavurunu paylaşıyorsun kimene bundan .


Extreme UO

Sayfalar: 1Benzer Konular

KonularMesajlarSon gönderenTarih


Keywords:

ultima online, RunUO, ultima online download, sphere scripting, role play, uo grafik, second age ultima, uo loop, macroman, pvp server, server kurulumu, sphere, multool, ml mulls, 56b 55r 55i, htmlgumps, client 4x, client edit, sphere release, osi, rp server, sunucular, ghost mouse, inside uo, kingdom reborn, stygian abyss, uo nasıl oynanır, mondain's legacy, age of shadows, world build, grandmaster, ultima online pvp, player dosyaları, ultima online indir, frp game, RunUO 1.0.0, razor, uo rice, hue editör, skill tools, ultima online patch, axis, world build, verdata, verdata patcher, map editör, gump editör, mul patcher, aos mulls, scriptler, anim edit, anim publish, hues mul, hosting vps, event dialog, account sistemi, skill gain, static yapımı,