Bilinmiyor -  05-08-2009 12:35
Pure Mage-Warlock PvP

Bir Pur Mage Warlock ile pvp yapıosa ilk önce warlock un dex ini bozması gerekir. Yoksa warlock hızlı vuruşlarla canınızı azaltabilir + büyülerinizi fizzle edebilir. Bu yüzden ilk önce dex ini bozmalıyız. Sonra da An Ex Por la adamı donduracaz. Eğer adamın tpsi varsa boşverin an exi innox atmaya başlayın sonra anmani vas flam gibi kısa büyülerle canını yavaş yavaş azaltın. Bandaj mı basıyor hemen impor atarak bandajlarının yırtılmasını sağlayalım. Adam kaçmaya başladıysa imporlar ile peşinden kovalamaya başlayın. Gerisi size kalmış...

Pure Mage-Warrior
Evet şimdi karşınızda güçlü bir rakip var. Warrior!. İlk önce agility pot içtiğini varsayıp dexini bozuyoruz. İnti düşük olduğundan mind blast büyüsünden çok etkilenecektir(yaklaşık 40 hp) ama ilk önce innox atalım ki mind blast attığımızda direk heal içmesin. Innox atıyoruz sonra mind blast adam kaçmaya başlıyorsa impor atın.

Pure Mage-Pur Mage
Aslında en zor maç sizinle aynı türden biriyle yarıştır. Pur mage-Pur Mage pvpleri çok uzun sürer. İlk önce pur magenin intini bozuyoruz. Nasıl yapacağım diye soruyorsanız eğer kitaptaki Feeblemind büyüsü işinizi görür. Sonra innox atıyoruz an mani anmani yavaş yavaş canı azalıyor kaçmaya başlarsa impor rel wis (Feeblemind) atın.

YORUMLAR (4)

Tordah 12-04-2010 01:04    
Warior vs Warior için ?
Cry 12-04-2010 04:57    
Pure Mage-Warlock PvP burda bahsi geçen warlock galiba çıplak ve regsiz =) baksana an ex bile yiyor =)
violance 14-04-2010 07:57    
k.bakma ama cok sacma senle bir pvp atmak ısterım pvp nasıl atılırmıs ogrenırsın
Andrien 14-04-2010 11:31    
haklısınız çok saçma taktikler olmuş hele bende bir pure mage oyuncusu olarak okurken güle güle okudum

BENZER SAYFALAR

Yok