UO-Dev Arama


Aklama Link veya resim koyarak destek olabilir misiniz?

Yazar UO-Dev - Tarih 08-01-2021 22:59


Sunucu sahiplerinden destek isteği

Merhaba;

Biliyorsunuz ki UO-Dev üzerinden sunucularınıza mümkün olduğunca destek veriyoruz. Hem scriptsel açıdan hem de sunucunuzun reklamını yapmanızda yardımcı oluyoruz. Bunları yaparken de sizlerden ücret talep etmiyoruz. Ya da zorunlu link verme talebinde bulunmuyoruz.

Tüm bunların sonucunda bizlerin de sizlerden ufak bir talebi var. Sunucu sitelerinizde aşağıdaki image'i link vererek yayınlarsanız seviniriz. Bir metin ile de ufak bir bahsediş yaparsanız çok daha faydası olacaktır.

Şimdiden teşekkür eder desteklerinizi talep ederiz.

İyi forumlar.

İlgili resim linki :
https://www.uo-developer.com/skins/uo-developer/img/logomini.png

https://www.uo-developer.com.....veloper/img/logomini.png

Tanıtım Yazısı :

Script Kodu:
UO-Developer.COM Ultima Online oyuncuları, Sphere, RunUO ve tüm emulatörler ile ilgilenen developerlar için geniş script, dosya, döküman, grafik, oyuncu rehberi ile sizlerin beğenilerine sunulmuştur.

UO-Dev Forum kısmı ile playerlar ve geliştiriciler sorunlarını paylaşabilir, üyeler ve destek ekibi aracılığı ile sorunlarına cevap bulabilirler. Dosyalar kısmında tüm sphere release sürümleri, client arşivi, gm ve player dosyaları başta olmak üzere bir çok içerikten faydalanabilirsiniz. Dökümanlar bölümünden script dersleri alabilir, çeşitli makaleler ile bilginizi artırabilirsiniz. Diğer bir içerik bölümümüz olan emulatör scriptleri ile beğendiğiniz scriptleri serverınız için edinebilir, üzerinde çeşitli değişimler yaparak kendi sunucunuza uygun hale getirebilirsiniz. Grafikler bölümü ise grafik alanında ilgilenen developerlara hitap etmektedir. Bu bölüm aracılığı ile verdatanıza en iyi grafikleri ekleyerek serverınızın daha cazip hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Oyuncu Rehberi ise tam ultima online playerlarına özgüdür. Merak ettiğiniz her itemin ya da her içeriğin özelliğine buradan bakabilirsiniz. Sunucu/Host kısmından çeşitli sunuculara göz atabilir, host bölümünden ise size uygun en iyi host firmasını seçer güvenli bir server hayatına başlayabilirsiniz.

Profesyonel bir ultima online, emulatör desteği yanı sıra geniş döküman arşiviyle sizlere hizmet vermeyi amaçlayan UO-Dev projesi olan uo-developer.com adresine sizleri de bekleriz.

Ultima Online Bilgi Platformu - https://www.uo-developer.comYorumlar :

Henüz yorum yapılmamıştır.

Oylamalar :

Oylama :
Üyelerin oylama ortalaması (10 dışında) : Henüz Oylanmamış   
Oylar: 0

Benzer Sayfalar :

SayfalarYorumlarGönderenTarih
Ultima Online Sunucu Türleri0TheRaskol31-01-2021
NTGNservers Sunucu ve Internet Hizmetleri0trunch26-11-2011
Sphereserver'dan Stygian Abyss'a Destek0TheRaskol11-12-2009


Kullanıcı Adı:Parola: Beni Hatırla?


Mythic broadsword sphereserver modernuo runuo ServUO JustUO

Keywords:

ultima online, RunUO, ultima online download, sphere scripting, role play, uo grafik, second age ultima, uo loop, macroman, pvp server, server kurulumu, sphere, multool, ml mulls, 56b 55r 55i, htmlgumps, client 4x, client edit, sphere release, osi, rp server, sunucular, ghost mouse, inside uo, kingdom reborn, stygian abyss, uo nasıl oynanır, mondain's legacy, age of shadows, world build, grandmaster, ultima online pvp, player dosyaları, ultima online indir, frp game, RunUO 1.0.0, razor, uo rice, hue editör, skill tools, ultima online patch, axis, world build, verdata, verdata patcher, map editör, gump editör, mul patcher, aos mulls, scriptler, anim edit, anim publish, hues mul, hosting vps, event dialog, account sistemi, skill gain, static yapımı,

UO-Dev Footer UO-Dev Footer