UO-Dev Arama

 İçerde : 1 misafir, 0 üye : --- Sayfalar: 1
Yazar

Truvauo


UO-Dev Üyesi
Skill Title: Neophyte
Online durumu
Toplam Mesaj: 1
Oyun Tarzı: Pvp
Emulatör: Sphere
Tecrübe: Scripter
Yaş: 48
Mesaj #97386   29-07-2019 16:28 GMT    
        
https://i.hizliresim.com/QPpqrA.jpg

https://i.hizliresim.com/9YQgP5.jpg


Merhabalar ;

Bildiğiniz gibi pvp sunucuları son yıllarda artık monotonlaştı ve keyifsiz bir hale geldi. Biz Truva Pvp olarak bu düzeni yıkmaya Ultima Online camiasını arkamıza alarak yeniden canlandırmak için geliyoruz.

Adalet , hoşgörü ve keyif içerisinde bir oyun için kesinlikle Truva Pvp’de olmanız şart ! Saygılı yetkili kadromuz ile birlikte sizlere 7/24 destek vermek için sizinle beraber günleri sayıyoruz… Tamamen çözüm odaklı , oyuncu/yetkili arasında uyumlu bir şekilde yöneteceğimizin teminatını şimdiden veriyoruz.

Ultima Online’nin asıl öznesi olan player yani sizlerin görüşlerini her zaman önemseyerek bu yola beraber devam edeceğiz. Güvenli bir şekilde aklınızda şüphe kalmadan oynayabileceğiniz bir sunucu olacağız.

” Neden Truva Pvp’yi seçmeliyim ? ”

Güven ve keyif içerisinde bir oyun için kesinlikle bizi seçmelisiniz. Biz accountlarınızı özel bir şekilde yetkili kadrosunun bile ulaşamayacağı bir şekilde saklayacağız. Sunucularımızın ücreti 1.5 yıllık peşin olarak ödenmiştir. Biz sizlerle birlikte bu oyunu yıllar boyunca devam ettireceğiz.

Otomatik/Sürekli etkinliklerle sürekli dinamik bir oyun oynayacağız. Action Zone’yi canlandıracak her zaman önceliği actiona vererek sizlerin bu zevkten mahrum kalmamanızı sağlayacağız. Sürekli geliştirme ile sunucumuzu birlikte zirvelere çıkaracağız. Kısacası biz Ultima Online’nin gelmiş geçmiş en iyisi olacağız..!

Sunucu Bilgileri


Emulator Türü : 0.56B
Sunucu Türü : Player Versus Player
Connector Türü : Dronnector
Client Versiyon : 2x

[ NOT ] : Web sayfamız yapım aşamasındadır.Lütfen bu konuda anlayış gösteriniz.

Web Sitesi : http://truva.gen.tr/
Facebook Sayfası : https://www.facebook.com/TruvaUo

Sistemler


Gm Topuk Sistemi
https://i.hizliresim.com/p50Xpa.jpg


Gm Topuk Sistemi tam otomatik şekilde çalışmaktadır. Safe alanına açılan gate ile yarışmaya katıabilirsiniz. Ultima Online'nin vazgeçilmez yarışması olan bu yarışmaya katılmak için yapman gereken Truva Pvp'ye girmektir.

Hazine Drop Npc

https://i.hizliresim.com/odj0M9.jpg


Destard'da onlarca bulunan bu npcleri keserek içlerinden çıkan Hazine'leri çözüp kendine kolaylıkla item kasabilirsin. Bu npcleri kesmesi kolay ve zevkli olacaktır.

Help Menüsü

https://i.hizliresim.com/Rg0157.jpg


Help menüsü sayesinde yetkililerden yardım isteyebilir , stuck çekebilir. Hakkımızda olan bazı bilgileri öğrenebilir. Etkinliklerin sonuçlarını görebilirsiniz. Aynı zaman sunucu uptime süresi de bu menüde yer almaktadır.

Kafa Sallandırma Sistemi

https://i.hizliresim.com/Rg01MY.jpg


Bu sistem ile öldürdüğünüz kişilerin kafalarını sallandırabilir. Bu sayede fame kazanabilir ve Lord olabilirsiniz. Aynı zamanda sürpriz ödüllerde kazanabilirsiniz.

Kredi Puan Sistemi

https://i.hizliresim.com/p50Xrn.jpg


Oyunda bulunduğunuz her dakika başına +3 kredi puanı kazanırsınız. Tabloda bulunan puanlara göre olan ödüllerden eğer krediniz yeterli ise faydalanabilirsiniz.

Yarı-Otomatik Pvp Sistemi

https://i.hizliresim.com/DOPBQZ.jpg


Yarı otomatik pvp sisteminde katılımlar safe alanından yapılmaktadır. Yetkililerin sizi alana atmasıyla birlikte çantalarınıza potion bagleriniz gelecektir. Pvpnizin sonlanması itibarıyla yetkililer tarafından alandan alınıp bir üst tura atlayacaksınız.

Red Scorpion Npc

https://i.hizliresim.com/WX0gBP.jpg


Npc Destard Level 1 'de bulunmaktadır.Gate menüsündeki butonu kullanarak bölgesine gidebilirsiniz. Bu npc 2 saatte bir çıkmaktadır. İçerisinde bulunan değerli binek ve golemler sayesinde kendine action atacak malzeme çıkarabilirsin !

Unires Sistemi

https://i.hizliresim.com/AOLnor.jpg


Öldüğünüzde eğer etrafınızda Unicorn'unuz var ise korkmanıza gerek yok ! Çünkü [.unires] yazarak Unicorn'a tıkladığınızda sizi yeniden hayata döndürecektir..

Diğer Sistemler ;

Aile Sistemi
Guild Sistemi
Otomatik Quest Sistemi

2vs2 Pvp Turnuvası
3vs3 Pvp Turnuvası
Kumbara Sistemi
Güvenlik Pin Sistemi
Duello Sistemi
Zar Turnuvası
Duello Sistemi


Bu yeni macerada sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Seviyeli eleştirilere her zaman açığız. Web sayfası hakkında yapılacak yorumlar hakkında yukarıda da söylediğim gibi yapım aşamasındadır. Maksimum 10 gün içerisinde profesyonel şekilde düzenlenecektir. İlerleyen vakitlerde ise mysql bağlantılarıda yapılmış olacaktır.


Truva Pvp !


Sunucu Aktifleştirildi !

https://i.hizliresim.com/YdNgV2.jpg


https://i.hizliresim.com/r02Oy3.jpg


https://i.hizliresim.com/9YdmbN.jpg


https://i.hizliresim.com/dLGOMD.jpg🗣 5 Ağustos Güncellemeler


👉 Ev Sistemi Aktif Edildi
👉 '' Scimat '' Silahı Eklendi.
👉 Spawn Sistemi Aktifleştirildi.
👉 Safe Alanı ve Britain Staticlerinde Ufak Değişiklikler Yapıldı.


Oyuncularımıza daha kaliteli hizmet verebilmek için durmaksızın yenilikler/güncellemeler getiriyoruz.


https://i.hizliresim.com/NLOJnk.jpg


Son güncelleme: Truvauo tarafından 07-08-2019 17:20 GMT, 299 Gün önce düzenlendi.Sayfalar: 1Benzer Konular

KonularMesajlarSon gönderenTarih
Nyks Pvp Açıldı!2Skylord31-08-2018
Sepultura Uo Shard Açıldı!...2xwerswoodx23-05-2017
ICONIA UO Açıldı8Any.25-05-2017
Systec -Açıldı !96Joshepx16-11-2017
GRAVİTY UO AÇILDI sade ve eskilerin uo tadını y...2NeroPvp09-10-2015


Keywords:

ultima online, RunUO, ultima online download, sphere scripting, role play, uo grafik, second age ultima, uo loop, macroman, pvp server, server kurulumu, sphere, multool, ml mulls, 56b 55r 55i, htmlgumps, client 4x, client edit, sphere release, osi, rp server, sunucular, ghost mouse, inside uo, kingdom reborn, stygian abyss, uo nasıl oynanır, mondain's legacy, age of shadows, world build, grandmaster, ultima online pvp, player dosyaları, ultima online indir, frp game, RunUO 1.0.0, razor, uo rice, hue editör, skill tools, ultima online patch, axis, world build, verdata, verdata patcher, map editör, gump editör, mul patcher, aos mulls, scriptler, anim edit, anim publish, hues mul, hosting vps, event dialog, account sistemi, skill gain, static yapımı,