Bilinmiyor -  22-09-2009 00:39
Oyun bir geçmis çaglarda geçen bir savas oyunudur. Toplam 53 adet yetenek mevcuttur (Skills). Bunlari oyun içinde güçlenmekte ve islerinizi kolaylastirmakta kullanirsiniz. Üyelik aldiktan sonra ve Ultima Online Client'ini internetten indirdikten sonra bir de Connector program (Örnegin UOGateway) ile World of UO ya giris yapar. Üye adi ve sifrenizle girip Serveri seçtikten sonra ilk karakterimizi yaratmak için bir ekran çikar.

Buradan karakteriminin görünümünü ve ismini belirleriz. Sonraki ekranda hangi yetenekler (Skills ayrintilarini Skills bölümünden okuyabilirsiniz) ve statlarla baslayacagini belirler ve en son baslangiç noktasi seçimiyle oyuna girdik iste! Su an siz de Sosarya'nin bir üyesisiniz. Artik kendinizi gelistirmeye, güçlenmeye hazirsiniz.

Her oyuncunun kendi karakterini yansittigi bu oyunda bir yeteneginizi arttirmak için öncelikle yetenek ile ilgili NPC (Vendor) lerden belli bir para karsiligi (Oyundaki para birimi Gold) egitim alirsiniz. Bu yetenek puaninizi 30 a kadar yükseltir. Sonrasinda ise bu yetenegi uygulayarak, sürekli çalisarak arttirirsiniz. Örnegin bir madenci olacaksaniz Maden kazarak yetenek puaninizi arttirirsiniz.

Kendinizi savasa hazirlamak için üzerinize resist (saldirilara karsi dayanma gücü) veren kiyafetler ve iyi de bir silah bulmalisiniz. Büyücü olacaksaniz kiyafetinizin ve büyü malzemelerinizin olmasi yeterli. Her yetenegin belli ayrintilari ve ipuclari vardir.

YORUMLAR (0)

Henüz yorum yapılmamış.

BENZER SAYFALAR